×

Kupili dom od dewelopera. Już kilka dni później odkryli na swoim podwórku śmierdzący sekret

Mark i Rhian Buller z Frimley kupili piękny dom. Myśleli, że to jedna z najlepszych decyzji ich życia. Niestety, szybko przekonali się, że byli w błędzie…

Dom ich koszmarów

Bullerowie marzyli o własnym domu – rodzinnych obiadach w ogrodzie, zabawach na trawniku z dzieciakami i grillach ze znajomymi. Mimo że udało im się kupić piękny dom, to reszta ich marzeń nie może zostać spełniona. Wszystko przez brzydkie zapachy, które unoszą się na podwórku. Rodzina nie może nawet otworzyć okien, aby wywietrzyć pokoje.

Zacznijmy jednak od początku…

Jakiś czas po przeprowadzce do nowego miejsca zaczął się ich koszmar. Z podwórka do domu dochodziły okropne zapachy. Szybko okazało się, że zepsuła się przepompownia ścieków, która znajduje się na podwórku, a o której rodzina wcześniej nie miała pojęcia.

Deweloper umył ręce i odmówił naprawy. To, co zgodził się zrobić, sprawiło jedynie, że przykre zapachy zniknęły na jakiś czas. Mark, odkąd przeprowadził się do domu swoich… koszmarów, zgłaszał usterkę już 15 razy! Nie mogąc wytrzymać, zażądał w końcu, aby przeniesiono pompy i dreny. Jego prośba została jednak zignorowana.

Kampania przeciw nieuczciwemu deweloperowi

Z bezsilności Mark postanowił ostatecznie, że przeprowadzi kampanię informacyjną, która ostrzeże potencjalnych klientów Linden Homes przed robieniem interesów z tą firmą.

Nie odpowiadają na moje e-maile ani telefony. Dlatego póki co jedyną opcją dla mnie jest powstrzymanie ludzi przed zakupem domów w tej firmie

Bullerowie na balkonie swojego domu powiesili baner. Mają nadzieję, że tym sposobem ustrzegą ludzi przed inwestycjami przedstawianymi przez nieuczciwego dewelopera.

Komentarz firmy

Przedstawiciel firmy Linden Homes przekonuje, że rodzina doskonale wiedziała o tym, że na ich działce znajdują się otwory kanalizacyjne i nic nie zostało przed klientem zatajone. Pond to przyznał, że instalacja wymagała naprawy, ale zaprzeczył, jakoby przykre zapachy pochodziły właśnie z niej. Według niego dochodzą one z sąsiedniej działki.

Może Cię zainteresować

zamknij