×

Justyna Żyła dodała zdjęcie z treningów do „TzG”. Fani: „Jesteś w ciąży?!”

Kolejna, 9. już edycja „Tańca z Gwiazdami” zbliża się wielkimi krokami, bowiem pierwsze odcinki telewizyjnego show będziemy mogli zobaczyć w Polsacie już w marcu. Nie ma się więc co dziwić, że uczestnicy programu coraz więcej czasu poświęcają na przygotowania do tanecznego show. Nie inaczej jest w przypadku Justyny Żyły, która ćwiczy ze swoim tanecznym partnerem Tomaszem Barańskim, czym chętnie dzieli się na portalach w mediach społecznościowych.

Szczególną uwagę internautów zwróciła jedno ze zdjęć Justyny

Justyna Żyła od zawsze mogła się pochwalić zgrabną i zadbaną sylwetką, co niejednokrotnie pokazywała pozując chociażby w bieliźnie do robionych z ręki fotek czy podczas sesji dla „Playboya”. Nie inaczej było tym razem, kiedy postanowiła ukazać kulisy ćwiczeń w postaci zdjęć i nagrań z treningów na swoim Instastories. Jedna z fotografii przykuła jednak uwagę internautów i zrodziła pytanie, czy była żona skoczka spodziewa się kolejnego dziecka. W końcu na zdjęciu możemy zobaczyć uroczo zaokrąglony brzuszek celebrytki, po którym jeszcze jakiś czas temu nie było śladu.

Justyna Żyła w ciąży?

Reakcje internautów

Oczywiście zdjęcie nie umknęło uwadze fanów Justyny, którzy prosto z mostu postanowili zapytać celebrytkę, czy jest w ciąży. Ta z kolei nie zostawiła pytania bez odpowiedzi i odpisała krótko „tak, w spożywczej”.

Dacie wiarę, że to zdjęcie zostało zrobione po „obfitym posiłku”? Dobrze, że Justyna sprostowała, bo jej brzuszek faktycznie wyglądał jak ciążowy.

Może Cię zainteresować