×

W zatłoczonym pociągu młoda matka karmiła piersią na stojąco, ponieważ nikt nie ustąpił jej miejsca

Brak empatii niektórych osób przechodzi ludzkie pojęcie. Podczas gdy świeżo upieczona matka podróżowała w zatłoczonym pociągu, została zmuszona do karmienia piersią na stojąco. Choć pozostali pasażerowie mogli ustąpić jej miejsca, nikt tego nie zrobił.

Oburzona całą sytuacją 32-letnia Bryony Esther postanowiła uwiecznić wszystko na zdjęciu, które umieściła następnie w sieci. Nie trzeba było długo czekać na reakcję innych ludzi – w ciągu zaledwie 24 godzin fotografia została udostępniona 20 000 razy.

Bryony Esther

To straszne! Biedactwo… Trzeba mieć naprawdę silne ramiona, aby przez tak długi czas utrzymywać dziecko. Niektórzy ludzie kompletnie nie wiedzą, co znaczy szacunek do drugiej osoby – napisała w komentarzu jedna z osób.

Opinie były jednak różne. Ktoś inny napisał:

Kobiety mówią, że chcą równości i chcą być traktowane na równi z mężczyznami, a potem unoszą się, kiedy takie sytuacje mają miejsce. Poza tym jej dziecko jest już na tyle duże, że nie powinno być karmione piersią – napisał ktoś inny.

To jednak nie koniec. Podczas podróży kobieta zapytała jednego z mężczyzn, czy może zabrać swoje walizki, które zajmują miejsce siedzące. Niestety, młoda matka została kompletnie zignorowana.

Bryony Esther

Muszę karmić piersią w pociągu na stojąco dzięki uprzejmości współpasażerów, którzy więcej uwagi poświęcają swoim walizkom i kręceniu jointów. To okropne. Do tego jeszcze rowerzysta, który zajął miejsce dla niepełnosprawnych, ciągle trącał mnie swoim rowerem. Proszę, udostępniajcie to zdjęcie żeby ich matki, dziewczyny i żony mogły zobaczyć jak się zachowują.

Jak byście postąpili w takiej sytuacji? Czy kobieta powinna udostępniać takie zdjęcie w sieci?

Polecane

Może Cię zainteresować