×

Które miejsce wybrałbyś podczas ważnego egzaminu? Odpowiedź powie o Tobie więcej, niż myślisz

Pamiętasz tę walkę o miejsce tuż przed sprawdzianami lub ważnymi egzaminami? To były czasy… Niektórzy specjalnie wcześniej przychodzili do szkoły tylko po to, aby zająć dogodne do ściągania miejsce. U Ciebie też tak było?

Okazuje się, że wybory podejmowane podczas egzaminowania mówią wiele o nas samych, a przede wszystkim o naszych ambicjach. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Ciebie specjalny test. Twoim zadaniem jest wybranie miejsca, na którym chciałbyś usiąść podczas ważnego egzaminu.

Do wyboru są 4 różne miejsca. Które z nich wybierasz?

1. Zawsze dąży do postawionego sobie celu

Jeśli usiadłbyś na miejscu osoby z numerem jeden to znak, że lubisz walczyć o lepsze jutro i sporo myślisz o przyszłości. Wiesz, że ambitne podejście do życia i nauki może zaprowadzić Cię dalej od Twoich rówieśników. Dodatkowo jesteś uparty jak osioł i zawsze dążysz do wyznaczonego sobie celu. Twoje ambicje nie zaburzają jednak relacji z rówieśnikami – wciąż jesteś wesołą i ambitną osobą. Wada? Kiedy obierzesz sobie pewien cel, zapominasz o innych rzeczach i robisz dosłownie wszystko, aby go osiągnąć. Niektórzy mogą postrzegać Cię przez to jako osobę mało odpowiedzialną.

2. Równowaga to podstawa

Wyznajesz zasadę, że co za dużo to nie zdrowo. Starasz się osiągać swoje cele, jednak wiesz kiedy należy powiedzieć stop. Czasami wychodzi Ci to na dobre, jednak nie zawsze. Starasz się walczyć o swoje marzenia, jednak nie robisz tego za wszelką cenę. Warto zaznaczyć, że inni prawdopodobnie chętnie pomagają Ci w osiąganiu odnoszeniu sukcesów.

3. Kombinator i marzyciel

Twoją wadą jest to, nie potrafisz koncentrować się na jednej rzeczy przez dłuższy okres czasu i dość szybko się zniechęcasz. Lubisz kombinować. Nie jesteś do końca konsekwentny, dlatego rzadko osiągasz postawione sobie cele. Na szczęście raczej nie bierzesz tego do siebie i zawsze masz przygotowany plan awaryjny.

4. Perfekcjonista

Perfekcjonizm to Twoje drugie imię. Nie lubisz zostawać w tyle i marnować czasu – Twoja ambicja Ci na to nie pozwala, dlatego zawsze starasz się być lepszy od reszty. Kiedy więc bierzesz się za jakieś zadanie, robisz dosłownie wszystko, aby doprowadzić je do końca, a pomaga Ci w tym ponadprzeciętna inteligencja.

Może Cię zainteresować

zamknij