×

Patrząc na nich wydają się być szczęśliwą rodziną. Jednak to zdjęcie skrywa smutną prawdę

Pozornie wyglądają jak zwyczajna rodzina, mama, tata i ich uroczy nowo narodzony syn. Jednak za tym zdjęciem kryje się poruszająca historia, która jest dowodem bezgranicznej, braterskiej miłości.

Uśmiechnięta mama Nicole ma 28 lat i umiera na raka

Mężczyzna, którego można wziąć za tatę, jest w rzeczywistości jej bratem. Jednak to właśnie on wychowa małego Archera. Graeme i jego żona Christina zaoferowali Nicole adopcję chłopca po tym, jak biologiczny ojciec zrzekł się do niego praw.

Narodziny małego Archera są cudem samym w sobie

Leczenie raka mózgu miało sprawić, że Nicole będzie bezpłodna, udało jej się jednak zajść w ciążę. Teraz jest zdeterminowana, by nacieszyć się każdą chwilą, która jej pozostała. Radość w smutku, gdyż 28-latka wie, że niedługo przyjdzie jej pożegnać się z synkiem i nigdy nie zobaczy, jak dorasta.

Graeme pomaga siostrze nakręcić filmy i zgromadzić pamiątki, które pomogą Archerowi w przyszłości jak najwięcej dowiedzieć się o mamie

Cała rodzina jest żywo zaangażowana, by zadbać o przyszłość chłopca. Dla Nicole jest to jednocześnie ulga, gdyż wie, że jej syn będzie w dobrych rękach i niczego mu nie zabraknie. Wychowa się w kochającej rodzinie, która podtrzyma o niej pamięć.

Choć ciąża była kompletnym zaskoczeniem dla kobiety, potraktowała ją jako znak

Bliscy obawiali się, że 28-latka nie da rady i namawiali ją na aborcję. Nicole stwierdziła, że choć jej życie zakończy się przedwcześnie, może podarować kolejne. Propozycja brata i jego żony była jak błogosławieństwo, jej największy problem został rozwiązany.

Rodzeństwo zawsze było ze sobą blisko. Łączyła ich wyjątkowa więź

W proces adopcji zostali zaangażowani prawnicy. Stan Nicole pogarsza się i mimo dwóch operacji oraz chemioterapii, dla 28-latki nie ma już nadziei.

Codziennie piszę o tym, co zrobiliśmy. Nagraliśmy też filmy, żeby znał dźwięk mojego głosu. Chcę wypełnić wszystkie luki, więc nawet po tym jak odejdę, będzie wiedział, kim była jego mama. Pragnę, by pamiętał, że zawsze o nim myślałam

Nicole nie pozostało już wiele czasu, więc każdą wolną chwilę poświęca Archerowi, a swojej wdzięczności wobec brata nie jest w stanie wyrazić w żaden sposób.

Może Cię zainteresować