×

Dominika Gwit ma przystojnego brata. Jego ciało jest nieziemskie

Dominikę Gwit zna praktycznie każdy. Aktorka ma na swoim koncie kilka znanych ról, wystąpiła też jeden z poprzednich edycji „Tańca z Gwiazdami”. Jak się okazuje, gwiazda ma bardzo przystojnego brata. Jego zdjęcie robią furorę w sieci.

Przystojny brat

Dominika nie chwaliła się nigdy zdjęciami brata. Daniel Gwit, nie zwrócił też specjalnej uwagi mediów, dopingując siostrę na widowni „Tańca z Gwiazdami”. Teraz, gdy do Internetu trafiły jego zdjęcia, co raz więcej osób mówi o 23-latku. Jednak co, poza tym, że jest niezwykle przystojny, wiemy o Danielu?

Morze to jego pasja

Chłopak ma 23 lata i mieszka w Gdyni. W zeszłym roku uzyskał stopień inżyniera na Akademii Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte. Większość wolnego czasu spędza na morzu, z resztą nic dziwnego, ponieważ 23-latek z zawodu jest marynarzem i ratownikiem. Jego największym hobby są sporty wolne, poza tym interesuję się też podróżami i zdrowym stylem życia.

Zapewne ku rozpaczy wielu pań, Daniel nie jest już wolny. Wiadomo, że pozostaje w związku z dwa lata młodszą Klaudią Wieczorek. Mimo, że Dominika i Daniel są zupełnie różnymi osobami, wiemy, że łączy ich wyjątkowa więź.

Widzicie jakieś podobieństwo, między Danielem i Dominiką?

Może Cię zainteresować

zamknij