×

„W końcu po wielu latach mam diagnozę”. Dominika Gwit szczerze o swoim zdrowiu

Dominika Gwit nie ma łatwego życia w polskim świecie show-biznesu. Każdy jej ruch jest wystawiany na ocenę i ludzie krytykują jej dodatkowe kilogramy oraz fakt, że kobieta po prostu dobrze czuje się we własnej skórze.

Aktorka nie ma problemu z tym, że waży więcej i regularnie dodaje zdjęcia, gdzie odsłania nieco ciała

Nie rozumie tej fali hejtu i jest zdania, że każdy powinien czuć się dobrze sam ze sobą. W jednym z wywiadów w TVN powiedziała, że zależy jej na tym, aby młode dziewczyny nie wpadały w błędne koło wygenerowane przez media, w którym kreuje się tylko piękne i szczupłe kobiety.

W ostatnim wpisie na swoim koncie na Instagramie zdobyła się na szczere wyznanie

Zwróciła się nie tylko do swoich fanów, ale i do hejterów, których niestety nie brakuje. Ludzie zarzucają Dominice, że jej otyłość na pewno jest szkodliwa dla jej zdrowia i powinna zająć się sobą. Mąż aktorki schudł kilkadziesiąt kilogramów i tego samego życzą jej niektórzy. Jednak ton ich wypowiedzi nie przypomina troski, a raczej serię pełnych nienawiści słów, które ludzie wyrzucają w jej kierunku.

W poście Dominika pisze o zdrowiu i o tym, aby nie bać się prosić o pomoc i walczyć o siebie

Zdrowia nam wszystkim życzę, bo ono najważniejsze! Ja o swoje dbam, dobrych lekarzy znalazłam i w końcu po wielu latach diagnozę mam! Myślcie o sobie moi cudni! Dbajcie o siebie i swoich bliskich. Pamiętajcie! Ważne jest zdrowie także psychiczne! Nie dajcie się!!! Doły, kompleksy, frustracje, problemy wszelkiego rodzaju, które zwłaszcza jesienią dają się we znaki, często panują nad nami. Nie bójcie się rozmawiać, szukać pomocy. Psycholog – lekarz jak każdy inny. Myślcie o sobie!

Trzymamy kciuki za zdrowie!

Może Cię zainteresować

zamknij