Dominika Gwit zdradza, na co jest chora. Aktorka ma aż 2 poważne problemy zdrowotne

Anonimowym komentującym w sieci najłatwiej jest oceniać, ale prawda jest taka, że nie mają pojęcia o tym, jak wygląda czyjeś życie. Dominika Gwit – Dunaszewska przeżyła już swoje, jeśli chodzi o negatywne komentarze w jej stronę.

Usłyszała lawinę niemiłych słów, a cały czas pozostała sobą i z dystansem podchodzi do świata

Musi mierzyć się z niepochlebnymi komentarzami każdego dnia: „Dlaczego pani się nie leczy?”, „Przecież to grozi twojemu zdrowiu!”, „Jak można być tak grubym?”… I tak cały czas.

Zdjęcie Roksany Węgiel z Izraela wywołało skandal. "Pół dupci ci widać"

Dominika w końcu wyznała na swoim koncie na Instagramie, że znalazła lekarza, który odpowiednio ją zdiagnozował

Zwierzyła się z tego także w czasie rozmowy z Agnieszką Jastrzębską w „Dzień Dobry TVN”. Czuła, że coś nie tak dzieje się z jej organizmem i dopiero teraz znalazł się specjalista, który zdiagnozował u aktorki problemy z tarczycą i insulinooporność.

Jakaś laska, dziewczyna, kobieta matka, być może córka napisała ostatnio: „Proszę się wycofać z życia publicznego. Słucham? Co to znaczy? Mam się zamknąć w domu, tylko dlatego, że ważę więcej niż ty?

Zdjęcie Roksany Węgiel z Izraela wywołało skandal. "Pół dupci ci widać"

Kilka słów dodała od siebie także na swoim koncie na Instagramie

Rozejrzyj się, czy są tu w kawiarni idealni ludzie? No nie, nie ma. Bo na co dzień nikt nie wygląda, jak na okładce lub na zdjęciu na Instagramie. Ideałów nie ma i ja się o tym przekonałam. Każdy z nas ma prawo wyglądać i żyć tak jak chce i nikogo to nie powinno interesować… Znalazłam świetnego lekarza, badam się w kierunku zespołu metabolicznego, którego wynikiem jest m.in. otyłość. Nie jestem na zabójczej diecie, nie dążę do ideału. Ideałów nie ma. Żyję, cieszę się życiem i dbam o siebie

A nam, mimo tej całej lawiny hejtu, podoba się postawa Dominiki i radosne usposobienie

A tak poza tym, to która z nas byłaby w stanie zrobić szpagat? 👇😉

Zobacz także:

Źródło: viva.pl, natemat.pl, instagram.com | Fotografie: instagram.com