×

Córka znanego podróżnika Steva Irwina ma już 19 lat! Nie do wiary, jak teraz wygląda ta dziewczynka!

Każdy kto dorastał w latach 90-tych pamięta Steva Irwina.

Nieustraszony podróżnik i miłośnik zwierząt zgromadził sobie sporą rzeszę fanów swoim przyjaznym nastawieniem. Steva Irwina z pewnością kojarzy każdy z was z jego programu telewizyjnego „Łowca krokodyli”. Jednak w 2006 roku światem wstrząsnęła wiadomość o jego tragicznej śmierci.

Z czasem, podróżnikowi zaczęła towarzyszyć jego córka Bindi.

Fani programu pamiętają uroczą dziewczynkę, która pojawiła się na ekranie mając zaledwie 2 latka.

Urodzona w 1998 roku Bindi została nazwana na cześć ulubionego krokodyla jej taty. Bindi to także słowo używane przez Aborygenów, które oznacza „młodą dziewczynę”

Kamera od razu pokochała córkę podróżnika. Krótko po śmierci ojca Bindi podążyła jego śladami i wystąpiła we własnym programie „Bindi: opowieści z dżungli”

Jednak na tym nie zakończyła się telewizyjna przygoda Bindi. Mogliśmy ją także podziwiań w kilku filmach fabularnych jak na przykład „Uwolnić orkę 4”

Dzisiaj Bindi ma 19 lat i jest bardzo zapracowana. Na wypadek gdybyście się zastanawiali, tak wygląda po latach:

Zmieniła się nie do poznania! Oczywiście mijający czas zrobił swoje, jednak zrobiło się odrobinę nostalgicznie.

Bindi nadal podąża śladami ojca, jednak znalazła chwilę czasu i pojawiła się w australijskiej edycji „Tańca z Gwiazdami”

Pomimo młodego wieku, Bindi pojawiła się na 8 pozycji najseksowniejszych kobiet! To czyni ją najseksowniejszą kobietą w Australii!

Pomimo swojej urody Bindi nie ma zamiaru rezygnować z pasji, którą przekazał jej ojciec i z dumą kroczy wyznaczoną przez niego ścieżką.

Prawdziwa córeczka tatusia!

Może Cię zainteresować

zamknij