×

Beyonce zachwyciła talentem już jako dziecko. Niewiarygodne jaki miała głos w wieku 7 lat

Dziś Beyonce to jedna z najpopularniejszych wokalistek na całym świecie. Zachwyca talentem, jej koncerty przyciągają tłumy fanów, a scenicznych ruchów zazdrości niejedna osoba.

Początki

Choć jej początki większość z nas wiąże z Destiny’s Child, pierwsze kroki w świecie muzyki stawiała znacznie wcześniej. Warto więc przypomnieć jak to wszystko się zaczęło. Pierwszy występ Beyonce miał miejsce podczas szkolnego konkursu talentów. Już wtedy zachwyciła potężnym głosem, a jej wygrana została nagrodzona owacjami na stojąco.

7-latka z niezwykłym głosem

Mając zaledwie 7-lat, Beyonce na swoim koncie miała już kilkanaście występów w konkursach i na festiwalach. Jej talent wokalny szybko został zauważony. Posłuchajcie tylko wykonanie piosenki „Home” z filmu „Czarnoksiężnik z Krainy Oz”. 7-letnia Beyonce zaśpiewała ją podczas gali Sammy Awards w Teksasie w 1988 roku.

Ikona muzyki

Beyonce nawet na chwilę nie spoczęła na laurach. Już jako dziecko ciężko pracowała nad rozwojem i swoim talentem. Z czasem jej głos jedynie zaczął przybierać na sile, a godziny spędzone na śpiewaniu z pewnością się opłaciły. Posłuchacie 12-letniej ikony muzyki:

https://www.youtube.com/watch?v=hnTYoVcWVkU&feature=youtu.be

Coachella

Chwilową nieobecność Beyonce zrekompensowała fanom podczas występu na festiwalu Coachella. Tym razem również nie zawiodła!

https://youtu.be/guf1L6HmeOc?t=190

Spodziewalibyście się takiego głosu u 7-letniej Beyonce?

Może Cię zainteresować

zamknij