×

Big Boy z „Gogglebox” znów jest singlem? Wskazuje na to jego zachowanie

Wszystko wskazuje na to, że Mateusz Borkowski z programu „Gogglebox. Przed telewizorem” już nie jest zakochany. Czyżby Big Boy zerwał z dziewczyną? Na pewno coś jest na rzeczy, ponieważ z ich kont na Instagramie zniknęły wspólne zdjęcia. Sandra z Jarocina nie zagrzała długo miejsca w życiu lubianego przez widzów Mateusza. Co się stało?

Zarówno Mateusz Borkowski z programu „Gogglebox. Przed telewizorem” nie obserwuje już poczynań Sandry w sieci i to samo zrobiła ona. Zupełnie się od siebie odcięli

Jeszcze nie tak dawno cieszyli się ze swojej relacji, a dumny Big Boy z Gogglebox pokazał dziewczynę w sieci. Do tego odpowiednio podpisał zdjęcie w charakterystyczny dla niego sposób:

Odważna…! ❤ prawda…! ❤ Żeby z takim CHAMEM BURAKIEM SZOWINISTĄ ??? Trzeba dać Sandrze medal za odwagę od Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka ???

Ciężko stwierdzić, czy się rozstali, ale wszystko na to może wskazywać… Nie dodają ze sobą zdjęć i nie komentują swoich wpisów

Dziennikarze z serwisu Party.pl napisali w tej sprawie do Mateusza, jednak cały czas nie uzyskali odpowiedzi. Chcielibyśmy wierzyć, że to tylko chwilowe nieporozumienie i para jednak się nie rozstała.

Naszym zdaniem do siebie pasowali i wyglądali na szczęśliwych

W sieci jednak pojawiały się głosy, że urocza blondynka chce wybić się na popularności nowego chłopaka. No cóż, o tym akurat wie tylko ona sama.

Kibicowaliście im? Wierzymy, że to, że Big Boy zerwał z dziewczyną jest tylko plotką!

Może Cię zainteresować

zamknij