×

Stacja zaoferowała darmowe paliwo, dla osób w bikini! Mężczyźni nie mogli przepuścić takiej okazji

Rosja jest domem dla wielu rzeczy. Niektóre z nich są cudowne, niektóre dość dziwne, jednak rozległe ziemie tego kraju pasują do wszystkiego. Nawet dla dziwnych promocji!

Zapewne nie spodziewali się, że mężczyźni także podejmą wyzwanie

Rosjanie są powszechnie znani z przekraczania granic tego, co uważa się za normalne i zaskakują świat czymś, co sprawiłoby, że ludzie użyliby słynnego powiedzenia „takie rzeczy tylko w Rosji”. Cóż, pomysł marketingowy tej rosyjskiej stacji benzynowej jest zdecydowanie jedną z tych rzeczy i jest przezabawny!

Stacja paliw zaoferowała darmowe tankowanie dla każdego, kto zrobi to w bikini!

Przez cały czas prawdopodobnie spodziewali się, że kobiety wezmą udział w tym wyczynie… Jednak mężczyźni nie gęsi swoje bikini też mają!

Lukę w zasadach promocji wykorzystali faceci!

Stacja benzynowa pozostawiła lukę w swojej hojnej ofercie. Mimo że ta specjalna oferta trwała tylko trzy godziny, ludzie przybyli bardzo tłumnie. Wśród kobiet znaleźli się także mężczyźni!

Nie doprecyzowując płci osób noszących bikini, którym przysługiwała by promocja. Mnóstwo ludzi nie wahało się i wykorzystało ten moment, ponieważ była długa kolejka zarówno mężczyzn, jak i kobiet ubranych w bikini, czekających na tankowanie.

Stawka była wysoka, bo oferta obejmowała tankowanie do pełna. Nic więc dziwnego, że tylu przedstawicieli męskiej strony podjęło to wyzwanie!

Chociaż pewne jest, że niektórzy kwestionują moralność stojącą za tym wszystkim, możemy być pewni, wszyscy z własnej woli wzięli udział w zabawie.

Bikini

Gdyby taka promocja była na polskiej stacji, wziął byś udział?

Źródła: www.boredpanda.com
Fotografie:

Może Cię zainteresować

zamknij