×

4-latek bardzo nie chciał iść do przedszkola. Nagranie stało się hitem

Pewien 4-latek bardzo nie chciał iść do przedszkola. Niechęć chłopca była tak wielka, że postanowił to zamanifestować w bardzo wymowny sposób. Wszystko zostało uwiecznione na nagraniu, które błyskawicznie stało się hitem w sieci.

4-latek bardzo nie chciał iść do przedszkola

Każdemu zdarzają się lepsze i gorsze dni. Dni, kiedy chęci i ochotę na wszystko, a z drugiej strony dni, kiedy po prostu nie mamy siły na nic. Co więcej, tyczy się to zarówno dorosłych jak i najmłodszych – rodzice z pewnością coś o tym wiedzą. Niezwykła scena, która jest chyba najlepszym potwierdzeniem tych słów, miała miejsce w Andover w amerykańskim stanie Kansas. Dzięki kamerze zamontowanej przed jednym z tamtejszych domów również możemy być świadkami tego niecodziennego wydarzenia.

bardzo nie chciał iść do przedszkola
Youtube

Na nagraniu widzimy 4-letniego Landry-ego Kina, który zmierza w kierunku autobusu szkolnego. Co więcej, od samego początku widać, że chłopiec wychodzi z domu niepewnym krokiem i bardzo nie chce iść do przedszkola. Po chwili zatrzymuje się na podjeździe, spuszcza głowę i przewraca się niczym genialny aktor kabaretowy na plecy. To chyba najbardziej wymowny manifest dziecka, jaki mieliśmy okazję zobaczyć. Niestety, nie przyniósł zamierzonego rezultatu. Po chwili z autobusu wyszła opiekunka, która pomogła 4-latkowi wstać, po czym zaprowadziła go do autokaru. Chłopiec nawet nie próbował stawiać oporu. Prawdopodobnie wiedział, że unikanie obowiązków w wieku przedszkolnym i tak skończy się fiaskiem.

Bardzo dziękuję opiekunce z autobusu wiozącego dzieci do przedszkola na trasie Prairie Creek za cierpliwość wobec mojego 4-latka. Myślę, że w poniedziałki wszyscy czujemy się jak on

– powiedziała w rozmowie z KWCH matka Landry’ego, Missi King.

Co na to wszystko sam 4-latek?

Miałem tego dość. Poczułem się tym wszystkim zmęczony i po prostu upadłem

– powiedział chłopiec.

Prawda jest taka, że każdy miewa gorsze chwile i podobne epizody. Może nie kończy się to glebą, jak w przypadku naszego 4-letniego bohatera, ale jedyne o czym wówczas marzymy, to móc położyć się do łóżka. Wiesz o czym mowa?

Źródła: www.youtube.com
Fotografie: Youtube (miniatura wpisu), www.youtube.com

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij