×

2-latka krzyczała przy zmianie pampersa przez opiekunów. Miała rany narządów płciowych

25-letnia Azzie Watson to młoda matka pochodząca z Missouri. Kobieta została oskarżona o to, że pozwalała mężczyznom na wielokrotny gwałt na jej 2-letniej córce. Dziewczynka przeżyła, jednak nie obyło się bez poważnych konsekwencji na jej zdrowiu.

Aresztowanie pary

Azzie mieszkała wraz z chłopakiem – Charlesem, i dwójką swoich dzieci. Oboje zostali aresztowani po tym, jak 29. czerwca nie pojawili się na rozprawie sądowej pod zarzutem dystrybucji narkotyków. Mężczyźnie zostały dodatkowo postawione jeszcze inne zarzuty. To wtedy dzieci kobiety zostały objęte ochroną.

Kanas City Police

Wstrząsająca prawda wyszła na jaw

Wstrząsająca prawda wyszła na jaw, kiedy rodzic zastępczy próbował zmienić pieluchę 2-letniej dziewczynce. Mała krzyknęła wtedy z przerażenia: „Tatusiu nie. Tatusiu, to boli”. Chwilę później dwójka dzieci została przetransportowana do lokalnego szpitala, gdzie zostały zbadane. Obie dziewczynki miały obrażenia na stopach po metalowych przedmiotach. Nie to było jednak najbardziej szokujące, lecz ślady po molestowaniu w przypadku jednej z dziewczynek.

Szokujące wideo

Kiedy policja przesłuchała partnera Azzie, ten ujawnił im wstrząsające nagranie, z którego wynikało, że matka dziewczynki pozwoliła mężczyznom na gwałt własnego dziecka. Azzie kilkukrotnie zabierała swoją starszą córkę do innego domu. To tam dziewczynka była molestowana przez dwóch mężczyzn aż 5-krotnie. Kobieta wciąż nie przyznała się do winy. Śledztwo w całej sprawie trwa.

Azzie Watson/Facebook

Poważne konsekwencje na zdrowiu dziecka

Niestety nie obyło się bez poważnych konsekwencji. Mała została zarażona chorobą roznoszoną drogą płciową. W swoim organizmie miała również ślady amfetaminy – tak wynika ze sporządzonej w szpitalu dokumentacji medycznej.

Zdjęcie główne ma wyłącznie charakter poglądowy

Polecane

Może Cię zainteresować