×

Ogolił swoją 22-letnią żonę na łyso i kazał się jej rozebrać. Kobieta przeszła piekło

Pochodząca z Pakistanu 22-letnia Asma Aziz została upokorzona jak mało kto. Młoda dziewczyna opublikowała w sieci nagranie, na którym opowiada o traumatycznym zdarzeniu, jakiego doświadczyła. Z jej zeznań wynika, że została rozebrana do naga i pobita rurą tylko dlatego, że nie chciała zatańczyć dla przyjaciół męża, Mian Faisala. Kiedy materiał ujrzał światło dzienne, całą sprawą zainteresowały się władze.

Mężczyzna, który zmienił się w tyrana

Zdjął moje ubranie na oczach swoich pracowników. Oni trzymali mnie, gdy golił mi włosy i je palił – opowiada w filmie 22-latka z Pakistanu

Asma przyznaje, że jej mąż był kochanym mężczyzną. Wszystko jednak do czasu, bowiem zaczął się zmieniać po sześciu miesiącach małżeństwa.

TT/Shireen Mazari

22-latka zgłosiła sprawę na policję

Policja nie wydała raportu ani nie przeprowadziła badania lekarskiego. Nie miałam gotówki, żeby im zapłacić. Wyszłam z posterunku policji, płacząc – powiedziała Asma

Niedługo potem Mian Faisal został zatrzymany.

Przerażające statystyki

Pakistan, skąd pochodzi Asma, zajmuje trzecie miejsce wśród krajów, w których kobiety są szczególnie źle traktowane. Szacuje się, że w 2016 roku aż 26,8 procent tamtejszych kobiet doświadczyło przemocy w rodzinie. Statystyki te mogą być jednak dużo bardziej przerażające.

Może Cię zainteresować

zamknij