×

Ania Karczmarczyk dodała zdjęcia z ogromnym brzuszkiem ciążowym. Fani byli zdezorientowani

Anna Karczmarczyk jest świeżo upieczoną żonę, ale nie rezygnuje z pracy! Zamiast wylegiwać się z mężem pod palmami wybrała aktywne tygodnie w pracy nad nowym projektem. Swojego ukochanego, Pacala Litwina, poznała najprawdopodobniej na planie „Tańca z Gwiazdami”, w którym wzięła udział. W 2016 roku oświadczył się swojej dziewczynie, a dwa lat później wzięli ślub.

Dlatego też nikogo nie zdziwił fakt, że na profilu aktorki na Instagramie pojawiło się jej zdjęcie… z ciążowym brzuszkiem!

Ludzie gratulowali i życzyli zdrowia dla maluszka, ale to nie zgadzało im się ze ślubnymi zdjęciami, na których Anna prezentowała się z idealną figurą. Posypały się pytania i fani chcieli wiedzieć, czy mają się cieszyć i czy jej kreacja z przysięgi małżeńskiej AŻ tak ukrywała błogosławiony stan.

Aktorka zaprzeczyła, że spodziewa się dziecka. Pospieszyła z wyjaśnieniami, że to zmiana wizerunku na potrzeby roli w serialu „Za marzenia”, w którym gra główną rolę

Zawiedzeni fani i tak komentowali, że powinna postarać się o dziecko, bo ciążowy brzuszek jej jak najbardziej pasuje i na pewno byłaby dobrą mamą. Aktorka odpowiedziała, że „wszystko w swoim czasie”.

Może Cię zainteresować

zamknij