Anita i Adrian pokazali pokój synka. Zdradzili też, że mają problem w związku z jego imieniem

Anita i Adrian to zdecydowanie jedna z najbardziej „udanych” par, które poznaliśmy w czasie programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Teraz przygotowują się do przyjścia na świat pierwszego dziecka. Oboje nie stronią od dzielenia się swoim życiem na portalach społecznościowych, dlatego o pomoc w wyborze imienia dla pociechy poprosili internautów.

Pytanie zadali na Instagramie

Emisja programu, który połączył Adriana i Anitę zakończyła się w listopadzie. Fani nie mają, więc już tak bezpośredniego wglądu w ich związek. Jednak mnóstwo osób dalej śledzi ich poczynania przez social media. Ostatnio podzielili się wspomnieniami z wycieczki do Grecji oraz zdjęciami nowego domowego zwierzaka.

Internauci odnaleźli zdjęcie młodego Tadeusza Rydzyka. Są i szokujące fakty z jego przeszłości

Teraz na profilu Anity na Instagramie para stwierdziła, że ich pomysły na imię dla synka się wyczerpały, dlatego o pomoc poprosili obserwatorów.

Już niebawem w tym łóżeczku zagości Junior i poznamy smak nieprzespanych nocy😁 wygląda na to, że sugerując się jego codzienną aktywnością w brzuchu to zdecydowanie będzie preferował nocne harce🦇
imienia dalej brak, chętnie wysłuchamy oryginalnych propozycji bo nasze pomysły na to jak je wybrać chyba się już skończyły😉

View this post on Instagram

Już niebawem w tym łóżeczku zagości Junior i poznamy smak nieprzespanych nocy😁 wygląda na to, że sugerując się jego codzienną aktywnością w brzuchu to zdecydowanie będzie preferował nocne harce🦇 imienia dalej brak, chętnie wysłuchamy oryginalnych propozycji bo nasze pomysły na to jak je wybrać chyba się już skończyły😉 📷@agnieszkapietrzykfotografia💄 @czuper.monika_makeup 👗 @misha_glam Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru @woodiessafedreams 🛌 https://woodies.pl/produkt/lozeczko-dzieciece-star-cot-120×60/hi/if/ir/a_szydlowska oraz @yosoy_shop 🌸 od kiedy szukamy rzeczy dla Juniora dużą uwagę rozpoczęłam zwracać na jakość wykonania, a nie tylko wygląd. Często rzeczy ze stron internetowych zupełnie inaczej prezentują się w rzeczywistości.

A post shared by Anita Szydłowska (@anitaczylija) on

Zdjęcie Roksany Węgiel z Izraela wywołało skandal. "Pół dupci ci widać"

Wyobraźnia fanów nie zna granic

Jak zapewne się domyślacie, na odpowiedź internautów nie trzeba było długo czekać. Lista proponowanych imion jest długa i oczywiście nie brak w niej tych najbardziej oryginalnych. W komentarzach odnajdziemy między innymi Gustawa, Nikolasa, Jonatana, Pascala, Eliasza, Colina, Aarona, Brayana, Jeremiego, Zacharego, Kornela, Kosmę czy Aramisa.

Ciekawe, czy para spodziewała się tak oryginalnych imion i czy rzeczywiście wybiorą coś z propozycji fanów?

Zobacz także:

Źródło: fakt.pl | Fotografie: instagram.com | Miniatura wpisu: instagram.com