×

Anita i Adrian pokazali pokój synka. Zdradzili też, że mają problem w związku z jego imieniem

Anita i Adrian to zdecydowanie jedna z najbardziej „udanych” par, które poznaliśmy w czasie programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Teraz przygotowują się do przyjścia na świat pierwszego dziecka. Oboje nie stronią od dzielenia się swoim życiem na portalach społecznościowych, dlatego o pomoc w wyborze imienia dla pociechy poprosili internautów.

Pytanie zadali na Instagramie

Emisja programu, który połączył Adriana i Anitę zakończyła się w listopadzie. Fani nie mają, więc już tak bezpośredniego wglądu w ich związek. Jednak mnóstwo osób dalej śledzi ich poczynania przez social media. Ostatnio podzielili się wspomnieniami z wycieczki do Grecji oraz zdjęciami nowego domowego zwierzaka.

Teraz na profilu Anity na Instagramie para stwierdziła, że ich pomysły na imię dla synka się wyczerpały, dlatego o pomoc poprosili obserwatorów.

Już niebawem w tym łóżeczku zagości Junior i poznamy smak nieprzespanych nocy? wygląda na to, że sugerując się jego codzienną aktywnością w brzuchu to zdecydowanie będzie preferował nocne harce?
imienia dalej brak, chętnie wysłuchamy oryginalnych propozycji bo nasze pomysły na to jak je wybrać chyba się już skończyły?

View this post on Instagram

Już niebawem w tym łóżeczku zagości Junior i poznamy smak nieprzespanych nocy???? wygląda na to, że sugerując się jego codzienną aktywnością w brzuchu to zdecydowanie będzie preferował nocne harce???? imienia dalej brak, chętnie wysłuchamy oryginalnych propozycji bo nasze pomysły na to jak je wybrać chyba się już skończyły???? ????@agnieszkapietrzykfotografia???? @czuper.monika_makeup ???? @misha_glam Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru @woodiessafedreams ???? https://woodies.pl/produkt/lozeczko-dzieciece-star-cot-120×60/hi/if/ir/a_szydlowska oraz @yosoy_shop ???? od kiedy szukamy rzeczy dla Juniora dużą uwagę rozpoczęłam zwracać na jakość wykonania, a nie tylko wygląd. Często rzeczy ze stron internetowych zupełnie inaczej prezentują się w rzeczywistości.

A post shared by Anita Szydłowska (@anitaczylija) on

Wyobraźnia fanów nie zna granic

Jak zapewne się domyślacie, na odpowiedź internautów nie trzeba było długo czekać. Lista proponowanych imion jest długa i oczywiście nie brak w niej tych najbardziej oryginalnych. W komentarzach odnajdziemy między innymi Gustawa, Nikolasa, Jonatana, Pascala, Eliasza, Colina, Aarona, Brayana, Jeremiego, Zacharego, Kornela, Kosmę czy Aramisa.

Ciekawe, czy para spodziewała się tak oryginalnych imion i czy rzeczywiście wybiorą coś z propozycji fanów?

Polecane

Może Cię zainteresować