×

Aneta Zając zaskakuje dekoltem. Pokazała zdjęcie bez stanika…

Anety Zając w takiej wersji jeszcze nie widzieliście. Kusi widzów, odkrywając sporo ciała. Fani nie mogą wyjść z podziwu. Podoba wam się to zdjęcie, czy może aktorka pokazała za dużo?

Zdjęcie ma zachęcić adoratorów?

Aktorka z serialu „Pierwsza miłość” opublikowała seksowne zdjęcie, które zachwyciło jej fanów. Nie da się ukryć, że „wspomnienie” miało przede wszystkim przyciągnąć uwagę do jej głębokiego dekoltu. Czy dzięki takim postom Aneta Zając chce znaleźć nową miłość? Jak mówi:

Miłość jest bardzo ważna, to przecież ona daje nam napęd do życia. A ja oczywiście jestem zakochana w życiu

Aneta Zając bez stanika

Nie często możemy oglądać Anetę w takim wydaniu. Zwykle woli zachowawcze stylizacje, częściej widujemy ją w golfach niż wydekoltowanych sukniach. Wszystko wskazuje jednak na to, ze to jedynie jednorazowa akcja – aktorka pokazała tylko jedno ze swojej archiwalnej kolekcji. Może jednak fani przekonają ją do powrotu do takiego stylu?

Pod zdjęciem komentujący nie mogli ukryć zachwytu:

Ale klasa..!!!???

 

Jak pięknie Pani wygląda?

 

Wow?❤️

Szuka nowej miłości?

Niektórzy myślą, że piękne zdjęcia Anety Zając wynikają z tego, że szuka ona nowej miłości. Aktorka twierdzi jednak, że skupia się na pracy i wychowaniu synów, których ma z Mikołajem Krawczykiem:

Nie ukrywam, że korzystam z pomocy wszystkich dziadków i za to wsparcie jestem im bardzo wdzięczna. Jedni mieszkają w Warszawie, drudzy w Gdańsku. Z wnukami łączy ich szczególna więź. To jest bardzo cenne.

Może jednak znajdzie się jakiś adorator, którego Aneta zachwyci i przyciągnie odważną fotką. Trzymamy kciuki!

 

Źródła: gwiazdy.wp.pl, www.gala.pl
Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować