×

Jego malutki synek zaczął dziwnie się zachowywać. Postanowił zamontować w domu kamerę

Każdy rodzic jest zaniepokojony, gdy jego dziecko zaczyna się dziwnie zachowywać. Nagła zmiana nastroju i sposobu zachowania malucha może być zwiastunem tego, że w domu dzieje się źle. Andrej Niemczenko postanowił więc sprawdzić, dlaczego jego roczne dziecko zachowuje się w ten sposób. Prawda była szokująca.

Mężczyzna wraz ze swoją żoną i rocznym dzieckiem mieszkają w rosyjskim Krasnodarze. Para nigdy nie narzekała na większe problemy w związku. Starali się także dobrze wychowywać syna. Dlatego też dziwne zachowania malucha zaniepokoiły Andrieja. Zamontował więc w domu, nad łóżeczkiem chłopca, kamerę.

Szokujące nagrania

Okazało się, że podczas jego nieobecności żona doprawia mu rogi. Gdy Andriej przebywał w pracy, do ich wspólnego domu kobieta zapraszała kochanka. Co więcej, para uprawiała seks na oczach malucha! Gdy obcy mężczyzna zabawiał się z żoną Andrieja, ich syn wszystko to obserwował. Wychylał się z łóżeczka i z zaniepokojeniem patrzył na sceny z pewnością nie przeznaczone dla jego oczu.

Dalsza część

Gdy mężczyzna zobaczył nagrany film był w ogromnym szoku. Od razu spakował swoje rzeczy i się wyprowadził. Zabrał ze sobą synka. Jak przyznaje – cała sytuacja mogła odbić się negatywnie na psychice dziecka. Teraz zrozumiał dlaczego maluch budził się w nocy, był płaczliwy, miał napady lęku i zachowywał się tak jakby coś go przerażało. Wszystkiemu była winna kobieta.

Jak w ogóle można robić takie rzeczy?

*Zdjęcia mają charakter poglądowy

Może Cię zainteresować

zamknij