×

Mężczyzna palił e-papierosa. Urządzenie niespodziewanie wybuchło, kiedy trzymał je w ustach

Andrew Hall to sprzedawca samochodów z Pocatello w stanie Idaho. Mężczyzna zamienił zwykłe papierosy na elektronicznego. Wszystko po to, aby mniej zatruwać swój organizm. Okazało się, że jednak nie było to dobre rozwiązanie.

Po prostu eksplodował

Andrew 14 stycznia tego roku przygotowywał się do pracy. Był właśnie w łazience i palił swojego e-papierosa, kiedy urządzenie eksplodowało.

Teraz przestrzega innych

Mężczyzna po całym incydencie postanowił podzielić się zdjęciami swoich obrażeń na Facebook’u. Chciał w ten sposób ostrzec innych ludzi przed używaniem podobnych urządzeń.

Nie robił niczego niezgodnego z instrukcją

Mężczyzna podkreśla, że on również należał do grona osób, które uważały, że takie rzeczy są niemożliwe. Dodaje też, że z pewnością nie robił ze swoim papierosem elektronicznym niczego, co mogłoby wydawać się nieodpowiednie lub niewłaściwe. Mimo to przedmiot eksplodował mu w ustach.

Dotkliwe obrażenia

W wyniku tego zdarzenia mężczyzna stracił 7 zębów oraz doznał oparzeń 2 stopnia na twarzy i szyi. Lekarze usunęli mu z ust oraz gardła kilkanaście cząstek urządzenia, które wbiły się w wyniku eksplozji.

Może Cię zainteresować

zamknij