×

7-latka pochodzi z Rosji. Została okrzyknięta najładniejszą dziewczynką na świecie

Anastasia Knyazeva ma 7 lat i pochodzi z Rosji. Mimo młodego wieku ludzie już zdążyli okrzyknąć ją najpiękniejszą dziewczynką na świecie. Mała modelka zgromadziła już także całkiem sporą rzeszę fanów na swoim instagramowym koncie. Obserwuje ją już ponad półtora miliona osób!

Jak porcelanowa lalka!

Ludzie zachwycają się niezwykłą urodą dziewczynki, ale nie wszyscy pochwalają jej karierę modelki w takim wieku. Niektórzy uważają, że może ją to „zepsuć”. Nie zmienia to jednak faktu, że Anastasia naprawdę jest niespotykanie piękna – jej ogromne niebieskie oczy i delikatne rysy twarzy robią ogromne wrażenie.

Tylko spójrzcie!

Kariera w modelingu

Mimo tego, że Anastasia ma dopiero 7 lat, wzięła już udział w sporej liczbie profesjonalnych sesji zdjęciowych. Pojawiła się też i w kilku reklamach, m.in. dziecięcych marek odzieżowych.

Agencja modelek i Instagram

W tej chwili znajduje się pod opieką agencji dziecięcych modelek i modeli – Kids Management. Jej mama także dba o to, aby usłyszało i zobaczyło ją jak najwięcej osób. Już od trzech lat regularnie publikuje jej zdjęcia na Instagramie.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Anna Knyazeva (@anna_knyazeva_official)

Zachwyt

Na jej koncie w serwisie społecznościowym możemy przeczytać w zdecydowanej większości bardzo pozytywne komentarze. Ludzie są dziewczynką wprost zachwyceni!

To najpiękniejsze dziecko na świecie!

Wygląda jak żywa lalka!

Księżniczka!

Krytyka

Wśród pozytywnych komentarzy zdarzają się i te negatywne. Nie wszystkim podoba się, że Anastasia w tak młodym wieku rozpoczęła karierę w modelingu i mediach społecznościowych.

6 lat na karierę w modelingu to zdecydowanie za mało

To najkrótsza droga do wpędzenia dziecka w kompleksy

Anastazja jest niezaprzeczalnie piękna, ale czy to faktycznie nie jest odrobinę za wcześnie?

A Wy co myślicie?

Polecane

Może Cię zainteresować