×

Lenska opublikowała zdjęcie ze sporym brzuszkiem ciążowym. Posypały się gratulacje

Alżbeta Lenska to polska modelka, prezenterka i aktorka, która ma za sobą wyjątkowo ciężkie chwile. Przypomnijmy, że kilka miesięcy temu przeszła bardzo poważną operację tętniaka mózgu. Na szczęście 37-latka najgorsze momenty ma już za sobą, a szczęście w końcu się do niej uśmiechnęło. Aktorka ogłosiła bowiem, że jest w ciąży! Szybko okazało się jednak, że na razie… tylko w serialu.

Zdjęcie, które mówi wszystko

Aktorka, która znana jest szerszej publiczności z takich seriali, jak „Ojciec Mateusz”, „Na dobre i na złe”  oraz „Przyjaciółki”, jest prywatnie żoną aktora, Rafała Cieszyńskiego. To właśnie ich razem możemy zobaczyć na jednym z opublikowanych w ostatnim czasie przez aktorkę zdjęć. Zdjęcia, pod którym Lenska podzieliła się ze swoimi fanami radosną nowiną.

Potwierdzam, że spodziewamy się dziecka. I wiecie co? Powrót na plan serialu w którym nawet na chwilę nie zakładali, że nie wrócę po tym, co mnie spotkało jest cudowne. Powrót do @ojciecmateusztvp w nowym wydaniu z krótką fryzurką został zaakceptowany. Mam nadzieję, że i Wam się spodoba. Także dziś w imieniu Gibalskich ściskamy Was mocno – napisała w komentarzu do radosnego zdjęcia na Instagramie

Reakcje fanów

Patrząc na widoczny brzuszek aktorki, wydawać by się mogło, że początek ciąży ma już za sobą, a już wkrótce powitamy na świecie kolejne dziecko pary – oboje wychowują już Antosia i Zosię.  Od fanów bardzo szybko posypały się komentarze z gratulacjami.

Ale cudownie!! Kochani, gratulacje!

Super wiadomość, gratulacje!

Łzy szczęścia, że marzenia się spełniają! Gratulacje!

Niestety, jak się okazało… na razie jest to tylko ciąża serialowa, o czym wielu fanów aktorki nie doczytało. Sprostowanie w całej sprawie można znaleźć w kolejnym poście Alżbety.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Kochani tak jak informowałam Agata Gibalska jest w ciąży, a raczej była bo wczoraj urodziła. Przemek się cieszy, cała Policja gratuluje, a Ja przypadkiem w jej imieniu miałam przyjemność przyjąć gratulacje?Jesteście cudowni i kochani!!! Takie wsparcie to magiczne przeżycie? Mam nadzieję, że nie gniewacie się za potwierdzenie serialowej ciąży i powrotu na plan. Ale dla pewności sprawdzam swój brzuch dla Was i…potwierdzam – poza serialem nie ma dzidziusia w drodze?love you? #jednak #NO #PREGNANT #poczucie #humoru #zawsze #we #mnie #było #i #zostało #love #my #job #kocham #pracę #w #której #bywam #żoną #matką #córką #kochanką #a #nawet #striptizerką #ale #prywatnie #poprostu #sobą

Post udostępniony przez Alżbeta Lenska (@betalenska)

Życie pary

Warto przypomnieć, że Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński są małżeństwem zarówno w życiu prywatnym, jak i w serialu „Ojciec Mateusz”, gdzie już wkrótce mają zostać rodzicami.

Kto wie, być może już wkrótce przełoży się to na rzeczywistość. Trzymamy kciuki!

Polecane

Może Cię zainteresować