×

Walduś nie płaci alimentów na dziecko. Wczoraj przeciwko aktorowi odbyła się rozprawa

O ile serialowa postać Bartosza Żukowskiego, który grał Waldusia w „Świecie według Kiepskich”, wywoływała na twarzach widzów sporo uśmiechu, okazuje się, że jego życie nie jest tak kolorowe. Aktor rozwiódł się bowiem z żoną, Ewą Coll, a w dodatku uchyla się od płacenia alimentów na 9-letnią córkę. Wczoraj w Sądzie Rejonowym w Warszawie, odbyła się rozprawa przeciwko Żukowskiemu.

Związek pary

Ewa i Bartosz nie są już razem od 4 lat, choć formalnie wciąż są małżeństwem. Do tej pory odbyło się już 14 spraw rozwodowych, jednak żadna z nich nie skończyła się oficjalnym rozwodem.

Sprawa, która ciągnie się od 3 lat

W listopadzie 2015 roku sąd nakazał Bartoszowi płacić na 9-letnią Polę alimenty w wysokości 2,5 tysiąca złotych. Następnie kwotę tę podniesiono do 3 tysięcy złotych miesięcznie. Jak się ustosunkował do tego aktor? Okazuje się, że do dnia dzisiejszego nie zapłacił ani złotówki – tak przynajmniej twierdzi jego żona, z czym kompletnie nie zgadza się Żukowski.

To wierutne kłamstwo! Co miesiąc kupuję córce ubrania, opłacam szkołę i zabieram ją do dentysty. W ten sposób wydaję na dziecko sześć tysięcy złotych miesięcznie – wylicza aktor

Sprawa karna

Na pierwszej rozprawia aktor miał powiedzieć, że nie zamierza płacić alimentów. Zaznaczmy, że za niepłacenie alimentów grozi do dwóch lat pozbawienia wolności. Kiedy doszło do kolejnej rozprawy o niealimentację, pojawiły się pewne niejasności, w związku z czym sąd postanowił odroczyć sprawę do połowy stycznia. Pytanie tylko, czy wtedy cokolwiek się wyjaśni.

Polecane

Może Cię zainteresować