×

Wygląda lepiej niż 45 lat temu, gdy zdobyła tytuł miss. 63-latka zdradziła sekret swojej urody

Chen Meifen to niezwykle popularna, tajwańska prezenterka, aktorka oraz celebrytka. Jej urody trudno nie docenić, zważywszy na fakt, ile ma lat…

Przypadkowy konkurs

Chen Meifen pochodzi z Tajwanu, dokładniej z miejscowości Keelung. W 1975 roku wygrała konkurs piękności i została miss. Co ciekawe, stało się to całkowicie przez przypadek, bo zgłosiła ją koleżanka.

Pierwotnie nie łączyła swojej urody z możliwością zarabiania w mediach. Podjęła pracę w banku, jednak jej wygląd zainteresował reklamodawców. 

Zaczęła więc występować w reklamach oraz jako fotomodelka prezentująca produkty. Szybko pojawiły się także propozycje występowania w programach czy filmach.

Kariera się rozpędzała i szybko stała się bardzo rozpoznawalną postacią tajwańskiej telewizji. Obecnie jest gwiazdą również w sieci i ma sporą ilość fanów – jej fanpage na Facebooku śledzi ponad pół miliona osób!

A teraz trzymajcie się mocno. Chen Meifen ma… 63 lata!

via GIPHY

Tak dobrze przeczytaliście. Tajwańska aktorka oraz prezenterka ma 63 lata i wygląda lepiej niż niejedna dużo młodsza kobieta! Jaki jest jej sekret?

Otóż do zupy dodaje kilka plasterków imbiru, który według niej pozytywnie wpływa na cerę. Dodatkowo chodzi na siłownię, choć jak sama wspomina musi się „zmuszać”. Jednak wie, że to dobry sposób, aby trzymać formę. Ma nienaganną figurę, a waży 52 kilogramy.

Czy Chen Meifen znalazła eliksir młodości czy po prostu niezwykle dba o siebie. Jak myślicie?

Źródła: www.dailymail.co.uk, www.herworld.com, www.wprost.pl, www.dailymail.co.uk

Polecane

Może Cię zainteresować