×

Ostra wymiana zdań na Instagramie Agnieszki Kaczorowskiej. Chodzi o imię jej córki

Ciąże gwiazd wzbudzają spore zainteresowanie od zawsze. Ludzie są ciekawi tego, czy ci z pierwszych stron gazet są tacy sami jak zwykli śmiertelnicy. Otóż, musimy rozwiać Wasze wszelkie wątpliwości. Tak właśnie jest! Mają tak samo jak my swoje zmartwienia i radości. Nie różnią się od nas, o czym regularnie przekonujemy się chociażby w mediach społecznościowych, gdzie celebryci dzielą się swoim życiem. „Bożenka z Klanu” robi to regularnie, ale dziś wiemy, że Agnieszka Kaczorowska-Pela w sieci nie ma lekko.

To właśnie z ich kont, chociażby na Instagramie, dowiadujemy się, co w trawie piszczy. Tak było i tym razem

Wszyscy wiemy, że aktorka i tancerka dwa tygodnie temu została mamą. Nie tylko zdążyła się tym już pochwalić w sieci, ale udzieliła w związku z tym wywiadu. Widać, że dobrze czuje się w nowej roli, a macierzyństwo jej służy. Są jednak ludzie, którym pewne kwestie z jej prywatnego życia niezbyt pasują.

Agnieszka Kaczorowska-Pela

Zaczęło się od tego, że Agnieszka dodała zdjęcie ze swoją córeczką, gdzie napisała, jak bardzo cieszy się z tego, że córka pojawiła się w jej życiu

Mogę sobie tak leżeć i patrzeć, słuchać i patrzeć, wąchać i patrzeć, patrzeć i patrzeć…a czas leci jak szalony! To już 2 tygodnie

Zachwyt zachwytem, ale nie dla wszystkich kobiet zrozumiałe jest to, że celebrytka nie podzieliła się tym, jakie imię wybrała z mężem dla swojej pociechy.

W chwili kiedy dziecko przychodzi na świat, dajemy mu imię, a tu dwa tygodnie już i co? Nie rozumiem, dlaczego taka tajemnica…

Agnieszka odniosła się do komentarza:

A dlaczego taka ciekawość i niecierpliwość ? Podzielimy się w odpowiednim momencie

Rozpętała się gorąca dyskusja na temat tego, co celebryci powinni, a co wręcz muszą robić. Dla jednych zrozumiałe jest to, że jeśli ktoś jest znany i jest osobą publiczną, to musi dzielić się ze światem wszystkimi informacjami. Inni z kolei uważają, że to zależy tylko i wyłącznie od danej osoby i nie można nikomu niczego narzucić.

Przepraszam co to zmienia, że jest osobą publiczną? Ktoś może się podzielić z nami ale żaden to OBOWIĄZEK :) więc nie rozumiem oburzenia ? może lepiej patrzycie na swój czubek nosa

Zajmijcie się sobą lub swoją rodziną. Co wam do tego jak ma na imię ??? Czy Pani Agnieszka wypisuje do was z zapytaniem jak mają na imię wasze dzieci?

A moim zdaniem nie jest konsekwentna. Jak mówi się „A”, to się mówi też „B”

Dodaję zdjęcia z dzieckiem, pokazywała brzuch, ale imieniem nie… Czeka na dobrą ofertę reklamową?

Agnieszka Kaczorowska-Pela w sieci

Agnieszka Kaczorowska-Pela w sieci musi na co dzień mierzyć się z różnymi pytaniami, często niezręcznymi. Czy Wy dalibyście radę? Jak byście się zachowali w tej konkretnej sytuacji?

Może Cię zainteresować

zamknij