×

Agnieszka Chylińska przechodzi kryzys małżeński? Fani artystki są zaniepokojeni

Agnieszka Chylińska przechodzi kryzys? Nie od dziś wiadomo, że epidemia koronawirusa wywołuje u ludzi pogorszenie nastroju i wszechogarniający smutek. Czy to właśnie przedłużająca się konieczność izolacji tak źle wpływa na artystkę? Jej fani są bardzo mocno zaniepokojeni.

Agnieszka Chylińska przechodzi kryzys?

Epidemia koronawirusa mocno pokrzyżowała plany piosenkarki, ponieważ to właśnie na ten czas zaplanowana była jubileuszowa trasa koncertowa z jej udziałem. Chylińska nie mogła doczekać się ponownego spotkania z fanami. Wspominając poprzednią trasę koncertową, pisała:

Nie wiedzieliśmy, że spotkamy się z Wami ponownie dopiero po wielu miesiącach. Bardzo tęsknimy.

Pomimo braku możliwości koncertowania, piosenkarka utrzymuje kontakt ze swoimi wielbicielami za pomocą mediów społecznościowych. Regularnie publikuje tam filmiki, na których czyta napisane przez siebie książki dla dzieci. Agnieszka Chylińska niejednokrotnie przedstawiała w swoich książkach historie bohaterów, którzy przeżyli rozwód rodziców bądź inne trudności życiowe. Czytelnicy od lat zastanawiają się czy treść opowiadań może mieć związek z osobistymi przeżyciami piosenkarki.

Joanna Ziędalska-Komosińska, menadżerka i wieloletnia przyjaciółka Agnieszki Chylińskiej powiedziała kiedyś:

Agnieszka w swojej twórczości zręcznie przeplata od lat fikcję z własnymi doświadczeniami, przez co jest artystką wiarygodną i szczerą. A ile w tym prawdy? Nigdy nie komentowałyśmy jej życia i tak już zostanie, bo jest to sfera prywatna i powinna być chroniona.

Smutek Chylińskiej

Brak odpowiedzi na pytania nurtujące fanów powoduje, że Ci próbują na własną rękę poznać prawdę. Obserwujący Chylińską na Instagramie śledzą zmiany w wyglądzie artystki, zastanawiając się m.in. czy Chylińska powiększyła piersi?

Kilka osób zwróciło uwagę, że gwiazda zrobiła sobie nowy tatuaż z napisem „grzesznica” oraz nosiła koszulkę ze słowami”niczyja”. W dodatku niektórzy wyczuwają, że w ostatnim czasie artystka stała się osowiała i przygnębiona. Między innymi z tego powodu fani Agnieszki Chylińskiej upatrują się w jej życiu poważnego kryzysu i uważają, że artystce nie układa się w małżeństwie.

Jedna z fanek napisała pod filmikiem opublikowanym przez Chylińską, że ta nie potrafi już zamaskować swojego smutku i że pomimo dystansu z jakim traktuje życie widać, że czymś poważnie się martwi.

Dla mnie Agnieszko jesteś smutna, smutna bardzo. Mimo tego co robisz, wygłupiasz się, śpiewasz jest smutek. Obym się myliła, życzę Ci wielkiego szczęścia i spokoju. Uwielbiam Cię.

Piosenkarka próbowała uciąć plotki, mówiąc że za jej posępny wygląd odpowiada zmęczenie. Wyjaśniała, że często bywa niewyspana, ponieważ śpi razem z dziećmi w pokoju. Takie tłumaczenie nie wszystkich przekonało. Wielbiciele byłej wokalistki O.N.A. pamiętają, że jej małżeństwo w przeszłości przechodziło już ciężkie próby i para była bardzo bliska rozstania.

Mąż Agnieszki Chylińskiej od lat owiany jest tajemnicą. Wiadomo jedynie, że ma na imię Marek i zajmuje się grafiką komputerową. Małżonkowie doczekali się wspólnie trójki dzieci. Para unika jednak pojawiania się razem publicznie.

Agnieszka Chylińska przechodzi kryzys
Twitter
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram, Twitter

Może Cię zainteresować

zamknij