×

Adrianna Kalska przefarbowała włosy na blond? Fani są mocno podzieleni!

Gwiazda „M jak miłość” zaskoczyła ostatnio swoich fanów. Adrianna Kalska przefarbowała włosy na blond! W takim wydaniu wygląda jak zupełnie inna osoba.

Adrianna Kalska przefarbowała włosy

Aktorkę wielu widzów może kojarzyć z serialu „M jak Miłość”. Zarówno na ekranie, jak i w życiu tworzy związek z Mikołajem Roznerskim. W produkcji TVP grają małżeństwo, ale w prawdziwym życiu nie stanęli jeszcze na ślubnym kobiercu.

W środę (14 kwietnia) Adrianna Kalska nieźle zaskoczyła swoich fanów. Na swoim Instagramie pochwaliła się nowymi zdjęciami. Z jej głowy zniknął czarny kolor włosów, a pojawił się… jasny blond! Czy jest to zatem zmiana na stałe?

Adrianna Kalska przefarbowała włosy
Instagram

Metamorfoza aktorki jest naprawdę imponująca, ale wiele osób przeciera oczy ze zdumienia. Nie mogą uwierzyć, że gwiazda zdecydowała się na tak odważną zmianę. Jak czytamy w komentarzach:

Jednak to nie to, brąz wymiata. Jest Pani piękna kobietą. Zazdroszczę urody.

Zdecydowanie lepiej w starszej wersji.

To nie jest twój kolor.

NIE, NIE, NIE! Jest Pani cudna w ciemnych włosach

Adrianna Kalska przez internautkę została nawet pomylona z inną popularną aktorką:

Pomyliłam z Joanną Koroniewską. Obie panie uwielbiam.

Swój komentarz odnośnie zmiany w wyglądzie gwiazdy „M jak miłość” zamieścił również jej ukochany, Mikołaj Roznerski! Z jego wpisu można wywnioskować, że on sam jest zaskoczony metamorfozą swojej partnerki:

Ale jak ? Gdzie moja brunetka ?…❤️

Adrianna Kalska przefarbowała włosy
Instagram

Nowy projekt?

Adriana Kalska opatrzyła zdjęcia hasztagami #nowyprojekt, #nowaja. Wiadomo także, że chodzi o tajemniczy projekt dla stacji TVN 7. Jednakże aktorka nie zdradziła, czy jest to zamiana na stałe. Wiele jednak wskazuje na to, że gwiazda założyła perukę, pod którą dalej kryją się jej piękne czarne włosy.

Wielbiciele aktorki mają jednak nadzieję, że aktorka powróci do czarnego koloru włosów. Chociaż w każdej wersji wygląda wspaniale, to jednak zdaniem fanów, to czerń pasuje do niej najlepiej.

Adrianna Kalska przefarbowała włosy
Instagram

Tomasz Ciachorowski o związku Adriany Kalskiej i Mikołaja Roznerskiego. Nikt ich nie zna lepiej

Źródła: www.plotek.pl, party.pl, www.kozaczek.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij