×

9-latek wychodząc ze sklepu niechcący otarł się o kobietę. Ta oskarżyła go o molestowanie

Do tej kuriozalnej sytuacji doszło w USA, w jednym ze sklepów spożywczych znajdujących się na Brooklynie. 53-letnia Teresa Sue Klein zadzwoniła na policję po tym, jak czarnoskóry 9-latek wychodząc ze sklepu niechcący otarł się o jej pupę. Kobieta oskarżyła dziecko o molestowanie.

Gdy na miejsce zdarzenia przyjechała policja, kobieta zaczęła się awanturować. Funkcjonariusze udali się do sklepu w celu sprawdzenia monitoringu.

Bezpodstawne oskarżenie

Klip rozwiał wszystkie wątpliwości. Chłopiec nie molestował 53-latki. Na nagraniu widać, jak dziecko idzie za matką. Gdy Klein pochyla się nad ladą, chłopiec otarł się o nią bokiem, bo nie miał jak inaczej przejść. Kobietę dotknął także plecak 9-latka. Nagranie udowodniło, że chłopiec nie zrobił tego specjalnie. Później na obrazie z monitoringu widać, jak Klein mierzy wzrokiem malca. Wywiązuje się między nimi kłótnia. Do akcji wkracza mama 9-latka, która stara się wyjaśnić całą sytuację.

Relacja świadka

Całe zdarzenie bardzo szybko trafiło do medium społecznościowych. Jeden ze świadków, Jason Stovetop Littlejohn nagrał całe zdarzenie i opisuje je następująco:

– Kiedy podszedłem, zauważyłem kłótnię. Najwyraźniej dzieciak otarł się o nią. Kobieta ostro powiedziała, że ​​chłopiec ją dotknął i postanowiła zadzwonić na policję. Dziecko płakało, a mama była zła – czytamy w jego wpisie na Facebooku

Ponadto mężczyzna w wywiadzie udzielonym portalowi The New York Times zaznacza, że chłopiec był przerażony, nie wiedział co się dzieje. Klein przy wszystkich w sklepie oskarżyła 9-latka o napaść na tle seksualnym. Według Jasona, ta sytuacja zostanie w psychice dziecka już na zawsze. Chłopiec najprawdopodobniej będzie miał traumę.

Gorzkie przeprosiny

Gdy emocje już opadły Klein po kilku dniach wróciła do sklepu by ponownie obejrzeć nagranie z monitoringu. Dopiero wtedy zdecydowała się przeprosić zarówno chłopca, jak i jego młodszą siostrę, która była obok podczas tego incydentu. Kobieta zaznacza, że nie jest rasistką, jednak ma ostry temperament. Dlatego też nie wyraziła skruchy w stosunku do matki dzieci.

– Chciałbym przeprosić jej córkę i jej syna, ale nie ją samą. Mogła odejść, ale nie zrobiła tego – stwierdza gorzko kobieta

Miliony wyświetleń

Film został obejrzany już ponad miliony razy, odkąd został opublikowany w środę wieczorem. A wy co sądzicie o zachowaniu kobiety? Przesadziła czy jednak miała prawo się tak zachować?

Polecane

Może Cię zainteresować