×

50-latka przez lata była przetrzymywana w ciasnej klatce. Siedziała tam całkowicie naga

To niewyobrażalne ile nienawiści może mieć w sobie rodzona siostra. Przekonała się o tym pewna 50-letnia kobieta pochodząca z Meksyku. Przez kilka lat była przetrzymywana w… klatce. Gdy policja wreszcie do niej dotarła, byli w szoku w jak złym stanie jest.

Całą sprawę upublicznił portal e-consulta.com po tym, jak sąsiedzi zgłosili tę sytuację do lokalnych mediów. Zaniepokojeni dziennikarze z zebranymi dowodami poszli na policję.

Szokujące odkrycie

Interwencja przebiegła szybko. Funkcjonariusze dotarli na miejsce i nie mogli uwierzyć własnym oczom. Za opuszczonym starym domem w dzielnicy Las Piedritas znaleźli metalową klatkę, a w niej zamkniętą… nagą osobę. Okazało się, że to 50-letnia kobieta. Była wychudzona, brudna, zaniedbana. Miała bliznę na plecach – czołgała się we wnętrzu klatki.

 

Wrak człowieka

Funkcjonariusze, którzy brali udział w akcji, stwierdzili, że kobieta cierpi najprawdopodobniej na pewnego rodzaju upośledzenie umysłowe. Ofiara została zamknięta w klatce o powierzchni mniejszej niż cztery metry kwadratowe. Całość zadaszona została blachą cynkową i ogrodzona żelaznymi prętami pomalowanymi na biało. W zamknięciu była trzymana dzień i noc. Klatka nie miała połączenia z domem, dlatego też kobieta swoje potrzeby fizjologiczne musiała załatwiać w środku klatki – na widoku. W takim stanie trwała kilka lat.

 

Siostrzana „miłość”

Okazało się, że opuszczony dom należy do siostry więzionej kobiety. Sąsiedzi potwierdzili, że pojawiała się co kilka dni, by nakarmić swojego “więźnia”. Na razie nie wiadomo, jaka kara zostanie jej wymierzona. Jednak jedno jest pewne – zgotowała swojej własnej siostrze prawdziwy horror.

Może Cię zainteresować