×

3 znaki zodiaku narażone na tycie. Kochają puste kalorie!

Dietetycy często namawiają, by nie mówić o genetycznych skłonnościach do tycia, a raczej o skłonnościach do złych nawyków żywieniowych. Okazuje się, że niektóre znaki zodiaku mogą być bardziej narażone na przybieranie na wadze! Według serwisu chillizet.pl, za to, czy jesteśmy narażeni na nadwagę, może decydować układ gwiazd, w momencie naszych narodzin.

Oto 3 znaki zodiaku, szczególnie narażone na tycie!

#1 Lew

Osoby spod tego znaku zodiaku nie potrafią sobie odmawiać przyjemności. Problem zaczyna się wtedy, gdy największą z przyjemności jest właśnie jedzenie. Do tego dochodzi fakt, że zodiakalne Lwy uwielbiają wygodę. Z tego względu często wybierają jedzenie na mieście, co najczęściej negatywnie odbija się na wadze.

Kuszące zapachy i smaczne potrawy często okazują się niezdrowe i pełne pustych kalorii.

Głównie dlatego, według chillizet.pl, Lew to najbardziej narażony na nadwagę znak zodiaku. Lwy nie potrafią powiedzieć sobie dość – jedzą wszystko, na co mają ochotę. A mają ją dosyć często… na tyle, że na brzuchu niepostrzeżenie powiększa się niechciana oponka.

#2 Byk

Zodiakalne Byki to niechętne do wysiłku fizycznego leniuszki, które dodatkowo „cierpią” na skłonność do podjadania.

Największą słabością Byków są słodkie przekąski. Upychają je w szufladach, torebkach, samochodach – wszędzie tam, gdzie zawsze mogą być w zasięgu ręki.

W dodatku, uwielbianym przez Byki relaksem jest czas spędzany przed telewizorem lub w wygodnym łóżku. Gdy przychodzi moment, w którym Byk postanawia wziąć się za siebie, często jest już za późno, przynajmniej o kilkanaście nadprogramowych kilogramów, których ciężko się pozbyć…

#3 Ryby

Ryby są wrażliwe i bardzo emocjonalne, przez co często dopada je huśtawka nastrojów. Stresujące sytuację muszą odreagować. W jaki sposób? Niestety, często robią to zajadając się „śmieciowym jedzeniem”. Zodiakalna Ryba często znajduje sobie powód do smutku, a przecież nie od dziś wiadomo, że czekolada, lody, czy inne tego typu przekąski, znakomicie poprawiają nastrój. Przynajmniej na chwilę…

Niestety, Ryby mogą też cierpieć ze względu na problemy z hormonami, które owocują szybszym przybieraniem na wadze.

Na naszą wagę wpływa wiele czynników, tj. aktywność fizyczna lub raczej jej brak, dieta, czy stan naszego zdrowia. Jednak to nasze złe nawyki często okazują się tym, z czym najtrudniej nam się rozstać. Czy to możliwe, by za naszą miłość do pustych kalorii, odpowiadał dzień naszych urodzin?

 

Źródła: www.papilot.pl, www.chillizet.pl
Fotografie: Pixabay.com

Polecane

Może Cię zainteresować