×

23-latka spodziewała się dziecka. Jej zwłoki znaleziono w zamrażarce

23-latka spodziewała się dziecka. 16 października ciężarna kobieta zaginęła. Dzień po tym na jej profilu na Facebooku pojawił się tajemniczy wpis. „Mam się dobrze, chcę jedynie pobyć sama. Wrócę, kiedy będę gotowa”. Te słowa napisał jednak… morderca.

23-latka spodziewała się dziecka

Selena Ann Bradley z San Angelo w Teksasie zaginęła 16 października. Rodzina natychmiast rozpoczęła poszukiwania. Młoda kobieta była mamą dwójki dzieci, w drodze było trzecie. To miał być synek Xavier.

Bliscy 23-latki wiedzieli, że na pewno nie zostawiłaby maluchów bez opieki. Musiało stać się coś złego.

Dzień po zaginięcie na facebookowym profilu 23-latki pojawił się tajemniczy wpis.

Mam się dobrze, chcę jedynie pobyć sama. Wrócę, kiedy będę gotowa. Muszę połączyć się z moim szczęściem. Mam się dobrze tu gdzie jestem

– miała napisać dziewczyna.

Jak się okazało, te słowa miały jedynie uśpić czujność rodziny. Napisał je bowiem zabójca. W momencie publikacji wpisu, Selena Ann Bradley już dawno nie żyła.

Zwłoki w zamrażarce

Matka zaginionej Christie Skelton nie dała się zwieść. W końcu znała swoją córkę jak nikt inny. Kobieta zawiadomiła policję.

Jednym z pierwszych adresów, pod które udali się funkcjonariusze, było miejsce zamieszkania chłopaka zaginionej 23-latki. To Bradley William Hernandez – bliski przyjaciel brata 23-latki i ojciec jej nienarodzonego dziecka. Wkrótce okazało się, że trop był słuszny…

Ciało ciężarnej Seleny funkcjonariusze odnaleźli w zamrażarce, upchnięte i owinięte w niebieską plandekę. Zabójca próbował się ukrywać. Namierzony przez policję, usiłował uciekać, celowo uderzając w radiowóz.

Po zabiciu Seleny Bradley William Hernandez wyznał znajomemu, że zrobił coś tak złego, że w więzieniu spędzi resztę życia. Do zabicia 23-latki miał się również przyznać przez telefon… 4-letniej córce. Być może chciał, by to od niego usłyszała, że tata już nie wróci.

Dlaczego zabił? Tego nie wiadomo. Jak wynika z dokumentacji sądowej, którą przytaczają amerykańskie media, ofiara miała ślady na szyi i obrażenia po lewej stronie twarzy. Morderca i ofiara byli parą od sześciu miesięcy.

Według informacji przekazanych przez portal GoSanAngelo, Bradley William Hernandez został skazany na podwójne dożywocie. Jak się okazało, morderstwo Seleny i jej nienarodzonego dziecka nie było jedynym przestępstwem, jakiego dopuścił się Hernandez. Mężczyzna jest pedofilem. W sądzie udowodniono, że dopuszczał się przestępstw seksualnych wobec dzieci poniżej 14. roku życia.

Fotografie: Twitter, Facebook

Polecane

Może Cię zainteresować