×

19-latka została brutalnie zgwałcona. Świadkowie przyglądali się i nagrywali jej cierpienie

Znieczulica ludzka nie ma granic. Przekonała się o tym 19-latka z Francji, która padła atakiem czterech gwałcicieli. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że nikt biednej dziewczynie nie pomógł. Za to znalazło się kilku ciekawskich, którzy nagrali całe zdarzenie. Brutalne filmy trafiły do Internetu.

O całej sytuacji poinformował dziennik “La Dépêche du Midi” Wideo z całego zajścia zostało udostępnione w mediach społecznościowych. Film obiegł cały Snapchat, pojawiały się też relacje na Twitterze.

Jak w amoku

Udostępniono dwa filmy pokazujące ten brutalny akt. Wideo przedstawia zapłakaną ofiarę oraz zwyrodnialców, którzy dopuścili się gwałtu. Scena rozgrywa się przed klubem nocnym w Tuluzie.

Kobieta przyznała, że czuła się otumaniona. Nie pamięta wszystkich zdarzeń, jednak wydaje jej się, że cała sytuacja mogła trwać nawet kilka godzin. W chwili kręcenia filmu 19-latka była w połowie naga. Kamera zarejestrowała, jak dziewczyna jest zmuszana do seksu oralnego. Policja podejrzewa, że ofierze mogła zostać podana pigułka gwałtu.

Szybkie zgłoszenie

Udostępnione materiały zaniepokoiły internautów. Wiele osób zawiadomiło o całej sprawie policję. W tym przypadku filmy jednak na coś się przydały. Dzięki nim funkcjonariusze byli w stanie zidentyfikować gwałcicieli. Wiadomo, że sprawców było czworo. Mężczyźni byli w wieku od dwudziestu pięciu do trzydziestu lat. Niestety, do tej pory nie udało się ich złapać.

Bierność też jest karana

W tej chwili śledczy próbują ustalić tożsamość zarówno gwałcicieli, jak i osób, które udostępniły nagranie w sieci. Autorzy filmików również usłyszą zarzuty popełnienia przestępstwa. I słusznie, bo jakim trzeba być człowiekiem, żeby filmować coś takiego, zamiast pomóc?!

Może Cię zainteresować

zamknij