×

15-latka urodziła dziecko na podłodze w domu. Nie miała pojęcia, że jest w ciąży

Alexis przez dziewięć miesięcy nie zorientowała się, że oczekuje dziecka. Zrozumiała, że to poród dopiero wtedy, gdy poczuła silną potrzebę parcia. 15-latka urodziła dziecko na podłodze w domu. Wcześniej skarżyła się na złe samopoczucie, ale rodzice sądzili, że symuluje, by wymigać się od pójścia do szkoły.

Przez cały czas miesiączkowała

Alexis Queen ma 19 lat i już od czterech lat jest mamą. Teraz nastolatka postanowiła podzielić się swoją historią na TikToku. Ze szczerością opowiedziała o ciąży i porodzie, który odbył się w bardzo nietypowych okolicznościach.

Większość kobiet podczas ciąży skarży się na szereg przykrych dolegliwości. Ale Alexis to nie dotyczyło. Co prawda uskarżała się przez jakiś czas na zgagę, ale gdy po sugestii mamy wykonała test ciążowy, wynik był negatywny. Wobec tego Alexis zapomniała o sprawie, szczególnie, że przez cały czas regularnie miesiączkowała!

Gdy Alexis rozpoczęła naukę w 11 klasie, po pierwszym dniu w szkole poczuła ból pleców. Wzięła wtedy przeciwbólową tabletkę, po czym położyła się do łóżka. Niestety ból, zamiast ustawać, przybierał na sile.

15-latka urodziła dziecko na podłodze

Przerażona Alexis obudziła swoich rodziców, skarżąc się na ból. Ale oni zbagatelizowali problem. Uznali, że nastolatka symuluje, żeby wymigać się od szkoły.

Byli przekonani, że chcę sobie zrobić wolne

– wyjaśnia.

Dziewczyna założyła mundurek szkolny i szykowała się do wyjścia. Przedtem poszła jeszcze do toalety. Tam poczuła silną potrzebę parcia. Dopiero wtedy zorientowała się, co się dzieje. Na szczęście mama Alexis była wtedy w domu. Gdy podniosła spódnicę córki, było już widać główkę dziecka. Ostatecznie 15-letnia Alexis urodziła na podłodze w salonie. Bez żadnego znieczulenia.

Cała ta historia miała szczęśliwe zakończenie. Już po siedmiu tygodniach Alexis wróciła do szkoły. Podeszła też do egzaminów, a dzięki pomocy bliskich, 15-latce udało się zaliczyć je na bardzo dobre oceny.

@alexisqueen.x Storytime about my cryptic pregnancy! Like&follow if you want a pt.2 #crypticpregnancy #foryoupage #fyp #teenmum #storytime #followme #surprisebaby ♬ original sound – Sarah Cothran

Źródła: www.edziecko.pl
Fotografie: TikTok (miniatura wpisu), TikTok

Może Cię zainteresować

zamknij