×

11-letnia dziewczynka urodziła dziecko w wannie! Wcześniej była gwałcona 100 razy

11-latka urodziła dziecko w wannie. Sprawa wyszła na jaw, gdy jej wujek przyniósł do szpitala noworodka. W toku przeprowadzonego śledztwa okazało się, że dziewczynka była ofiarą wielokrotnego gwałtu.

Tajemniczy noworodek

We wtorek 11 lutego w szpitalu St. Joseph w Saint Louis w stanie Missouri (USA) pojawił się mężczyzna z noworodkiem. Po sprawdzeniu jego danych, okazało się, że mężczyzna nazywa się Norvin Leonidas Lopez-Cante. W rozmowie z lekarzami szedł w zaparte, że ktoś zostawił dziecko na werandzie jego domu.

Personel szpitala momentalnie zorientował się, że do porodu musiało dojść niedługo wcześniej, bo noworodek nadal miał pępowinę. Stan dziecka był poważny. Miało wysoką gorączkę.

Lekarze natychmiast zawiadomili policję, która szybko uznała, że w historii przedstawionej przez mężczyznę coś się wyraźnie nie klei. Dwa dni później funkcjonariusze aresztowali Lopeza-Cante w jego domu. Dopiero wtedy wyjawił im mrożącą krew w żyłach prawdę.

11-latka urodziła dziecko w wannie

Mężczyzna przyznał, że noworodka nikt mu nie podrzucił. Przyszedł on bowiem na świat w jego domu, a dokładnie w wannie.

Jego matką jest 11-letnie dziecko, które mogło nawet nie zdawać sobie sprawy z tego, co się dzieje. Śledztwo wykazało, że dziewczynka co najmniej 100 razy padła ofiarą gwałtu.

Jej oprawcą okazał się 17-letni kuzyn Francisco Javier Gonzales-Lope, syn mężczyzny, który przyniósł noworodka do szpitala, a potem został aresztowany.

Nikt o niczym nie wiedział?

Jak to zwykle bywa w takich przypadkach, ojciec pedofila zapewniał, że nie miał o niczym pojęcia: ani o tragedii 11-latki regularnie gwałconej przez starszego kuzyna, ani o tym, że była z nim w ciąży. W areszcie będzie miał czas na zweryfikowanie swoich wspomnień…

Oprawca dziewczynki też został aresztowany. Odpowie przed sądem za wykorzystywanie seksualne dziecka, gwałt, kazirodztwo i nielegalne przebywanie w Stanach Zjednoczonych. Z informacji, do których dotarł New York Post wynika bowiem, że Gonzalez-Lopez ma już za sobą deportowanie za nielegalne przekroczenie granicy.

Podczas przesłuchania przyznał się także do tego, że gwałcił swoją 11-letnią kuzynkę regularnie dwa razy w tygodniu przez rok. Jego ojciec został zaś oskarżony o narażenie nowo narodzonego wnuka na niebezpieczeństwo.

*Zdjęcia mają charakter poglądowy
Źródła: www.o2.pl, www.wprost.pl, nypost.com
Fotografie: Pixabay (miniatura wpisu),

Może Cię zainteresować

zamknij