×

Znajdziesz pandę na tym zdjęciu? Wielu traci cierpliwość zanim ją odszuka

Znajdziesz pandę na tym zdjęciu? Czytelnik serwisu Bored Panda, Tracy Lynn Heightchew przygotował zagadkę, przez którą niektórzy tracą cierpliwość. Tłem stała się stara, czarno-biała fotografia. Nie wszystkim udaje się na niej odnaleźć to sympatyczne zwierzę.

Znajdziesz pandę na tym zdjęciu?

Są zagadki, które nie sprawiają nam większych trudności, chociaż wymagają od nas wykazania się sprytem i logicznym myśleniem. Są jednak i takie, które – choć z pozoru niewinne – dla większości z nas okazują się dużym wyzwaniem. Tak jest w przypadku tej zagadki, przygotowanej przez czytelnika serwisu Bored Panda. Tracy Lynn Heightchew wykorzystał starą fotografię z 1978 roku.

Obiecuję, panda tam jest

– napisał Heightchew.

Niektórzy mogą mieć jednak spore wątpliwości co do tego, czy mówi prawdę, ponieważ znalezienie pandy w tym przypadku wymaga ogromnej spostrzegawczości. By odszukać zwierzątko, trzeba mocno wytężyć wzrok.

Znajdziesz pandę na tym zdjęciu
Bored Panda

My wiemy, gdzie jest panda. A czy Ty ją widzisz?

Odszukać pandę

Panda to wyjątkowe, piękne i niezwykłe zwierzę. Nic dziwnego, że internauci lubią jej szukać na zdjęciach. Inna wersja zagadki z pandą to ta, w której szukamy jej na zdjęciu, na którym jest wielu duchownych. Wśród nich sprytnie ukryto to biało-czarne zwierzątko.

A gdzie? By znaleźć odpowiedź na to pytanie, trzeba trochę pogimnastykować mózg… Niektórzy myślą, że to żart, a pandy wcale na nim nie ma. Nie jest to prawda.

Znajdziesz pandę na tym zdjęciu
Facebook
Fotografie: Bored Panda

Może Cię zainteresować

zamknij