×

Długość włosów mówi więcej o osobowości niż można sobie wyobrazić. Sprawdź, czy działa to u Ciebie!

Krótkie, średnie lub długie włosy. Każda z nas przywiązuje do nich dużą wagę. I nie ma się co dziwić, w końcu to nasz główny atut. Jak się jednak okazuje, pełnią one jeszcze jedną, bardzo ważną rolę. Istnieją badania z których wynika, że fryzury są prawdziwym odzwierciedleniem naszej osobowości.

Chcesz poznać szczegóły? Przeczytaj ten artykuł do końca i napisz co o tym wszystkim myślisz.

#1 Pixie cut lub bardzo krótkie włosy

Jesteś towarzyska, uprzejma, miła i pewna siebie. Lubisz poznawać ludzi i nawiązywać nowe przyjaźnie. Spełniasz się w pracy, która pozwala wykazać się inteligencją. Nie boisz się stawiać czoła największym wyzwaniom i doskonale wiesz co to samokontrola. Nie oznacza to jednak, że nie zdarzają Ci się drobne wpadki – czasami podejmujesz zbyt pochopne decyzje.

#2 Bob lub włosy lekko poniżej brody

© flickr.com / Jennifer Lawrence Films

© flickr.com / Jennifer Lawrence Films

Jesteś bezpośrednią osobą, która mówi prawdę, nawet jeśli jest bolesna. Potrafisz znaleźć równowagę między życiem osobistym a zawodowym. Jesteś nieustraszona i zorganizowana. Nie znosisz rutyny, nie masz kompleksów i chcesz doświadczać nowych rzeczy. Czasami najpierw działasz, a dopiero potem zastanawiasz się czy podjęłaś słuszną decyzję.

#3 Lob lub włosy do ramion

© Wikipedia

© Wikipedia

Jesteś zadowolona ze swojego kobiecego i eleganckiego wyglądu. Uwielbiasz rozmawiać, a Twoje naturalne piękno przyciąga każdego, kogo spotkasz na swojej drodze. Lubisz również wyzwania i nowe projekty. Twoi znajomi widzą w Tobie ekspertkę w nawiązywaniu i pielęgnowaniu przyjaźni.

#4 Długie lub bardzo długie włosy

© Wikipedia

© Wikipedia

Jesteś bardzo ostrożną i cierpliwą osobą. Jednocześnie masz duszę marzycielki. W miłości szukasz długoterminowych relacji. Choć w związku dajesz z siebie wszystko, jesteś również bardzo wymagająca i nie zadowalasz się byle czym. Walczysz o swoje marzenia, dlatego jesteś gotowa na wiele, aby osiągnąć swoje cele. Twoja wytrwałość pomoże Ci zrealizować wszystkie plany i zamierzenia.

Może Cię zainteresować