×

Na co najpierw mężczyźni zwracają uwagę patrząc na kobietę? Poznaj swoje najskuteczniejsze atuty

Wszyscy wiemy, że mężczyźni są wzrokowcami. Ale, co najbardziej przykuwa ich uwagę, kiedy patrzą na kobietę? Postanowiliśmy przedstawić Wam kilka atutów kobiecych, które przemawiają za atrakcyjnością kobiet.

1. Włosy

Są one ogromnym atutem kobiet, ponieważ wielu mężczyzn ocenia kobietę poprzez jej włosy – kolor, długość, to czy są upięte czy rozpuszczone. Panowie lubią bawić się kobiecymi włosami, więc podejrzewamy, że długość to ich największa zaleta.

2. Oczy

Zakochać się w kimś od pierwszego wejrzenia – to właśnie oczy sprawiają, że będzie chciał patrzeć na Ciebie dalej, lub też przeniesie wzrok na Twoją koleżankę. Mężczyźni lubią duże oczy, intrygujące i lekko tajemnicze. Wielu potwierdza, że preferują jasne, niebieskie oczy, na drugim miejscu są oczy ciemne, a na końcu zielone.

3. Uśmiech

Uśmiech pojawiający na buzi oznacza, że będzie miał do czynienia z pozytywną, radosną osobą, z poczuciem humoru. Uśmiech przyciąga płeć męską jak magnes. Uśmiechajcie się kobietki więc jak najczęściej.

4. Piersi

Niestety, większość Panów skupia swoją uwagę na dużych, jędrnych piersiach, które są jeszcze w ładny sposób wyeksponowane. Jednak, to nie są już czasy „Słonecznego patrolu” i ważne żeby każdy biust, mały czy średni był pokazywany i żadna kobieta nie powinna się go wstydzić. W górę piersi drogie Panie!

5. Pupa

Okazuje się, że mężczyzn bardziej pociąga pupa niż piersi. Dlaczego? Bo kształtna pupa ściągnie wzrok i utkwi w pamięci. Mężczyźni uwielbiają damskie pośladki.

6. Figura

Panowie nie lubią skrajności i kobiet wychudzonych oraz z dużą nadwagą. Trzeba pogodzić się z faktem, że ideałem w kategorii kobiecej figury są panie w rozmiarze 36-40. Istotne jest też, czy nogi są zgrabne, a ramiona smukłe. Warto więc pomyśleć o aerobiku.

7. Postawa

Nigdy nie przyciągniecie faceta garbiąc się lub koślawo siedząc. Musicie wiedzieć, że aby mężczyzna na Was zerknął należy wyprostować plecy, wyeksponować pupę i piersi. Zapomnijcie o garbiącej postawie raz na zawsze!

8. Chód

To, jak się poruszasz również może mieć wpływ na ilość adoratorów. Zanim założysz buty na wysokim obcasie, sprawdź najpierw, czy nie wywiniesz kozła na pierwszym możliwym metrze.

9. Stopy

Tak, jest to fetysz wielu mężczyzn. Strasznie zwracają uwagę na kobiece stopy, dlatego nie bagatelizuj tego, szczególnie latem, kiedy masz największą szansę od odsłonięcie ich. Pamiętaj, że mężczyzna nie chce oglądać popękanych pięt, suchej skóry, zaniedbanych paznokci z odpryśniętym lakierem.

10. Cała Ty

Najczęściej jednak mężczyźni zwracają uwagę na całość i zwykle podoba im się to, co widzą od razu. Słabo zauważają kobiece defekty, czy mankamenty, na które my się skarżymy. Bądź więc zawsze uśmiechnięta, miła, urocza i piękna.

Może Cię zainteresować

zamknij