×

We wrocławskim szpitalu zmarł pacjent. W jego mieszkaniu dokonano makabrycznego odkrycia

Nikt nie spodziewał się dokonać tak makabrycznego odkrycia. Wszystko zaczęło się od śmierci pacjenta, w jednym z wrocławskich szpitali. W poniedziałek ktoś z bliskich postanowił wejść do jego mieszkania. W pomieszczeniu natknął się na szczelnie zawinięte zwłoki jego matki. Musiały być tam przez lata.

Makabryczne odkrycie

Wszystko rozgrywało się w mieszkaniu na wrocławskim Nadodrzu, przy ul. Staszica. Najpierw w jednym ze szpitali zmarł pacjent.

W poniedziałek, najprawdopodobniej ktoś z jego rodziny postanowił uporządkować sprawy zmarłego i wszedł do jego mieszkania. Zobaczył tam szczelnie zawinięte zwłoki posypane solą. Zabezpieczone tak, by nie wydzielać zapachu.

Nie ma ostatecznych ustaleń

Według informacji podanych przez „Gazetę Wrocławską” zmarły pacjent, przechowywał w ten sposób zwłoki swojej matki. Na razie nie ma ostatecznych ustaleń, ale wszystko wskazuje, że mężczyzna mieszał ze zmumifikowanym ciałem przez kilka lat.

By jednoznacznie stwierdzić do kogo należały zwłoki, konieczne będzie wykonanie sekcji. Śledztwo jest prowadzone przez Prokuraturę Rejonową Wrocław Śródmieście.

_______________________________________
*Zdjęcia mają charakter poglądowy

Polecane

Może Cię zainteresować