×

Żołnierz odkrył, że jego żona po ślubie spała z 60 mężczyznami. Postanowił się zemścić

Nie wszystkie historie miłosne mają szczęśliwe zakończenie. Czasami nawet największe uczucia gasną równie szybko, jak się zapalają. Niestety, życie to nie bajka…

Ta para zakochała się w sobie od pierwszego wejrzenia. Wszystko było dla nich takie cudowne, takie proste… Spędzali ze sobą każdą wolną chwilę, a tak właściwie to nie odstępowali się na krok.

Z racji tego, że mężczyzna był żołnierzem, otrzymał wezwanie na misję.

Wtedy para niezwłocznie postanowiła się pobrać

lifebuzz.com
lifebuzz.com

Żony żołnierzy mają wiele dodatkowych korzyści, dlatego uważali, że to dość sensowne rozwiązanie. Oprócz tego byli w sobie szaleńczo zakochani, cóż więc mogło pójść nie tak?

Jednak, niedługo po ślubie coś złego zaczęło dziać się z świeżo upieczoną żoną

Miała straszne koszmary senne i napady lękowe, zrywała się we śnie. Jej mąż wspierał ją przez cały czas, jak tylko mógł. Jednak w końcu musiał ją opuścić ku chwale swojej ojczyzny.

Na szczęście najbliższa rodzina wojskowych może liczyć na tak dobrą opiekę zdrowotną, jak i sami żołnierze. Dlatego miesiąc przed wyjazdem pomógł małżonce znaleźć najlepszego specjalistę.

Wtedy zaczęło dziać się coś bardzo dziwnego…

Wizyty kobiety u lekarza zaczęły robić się coraz częstsze i dłuższe. Choć w żołnierzu pojawiła się maleńka iskierka niepewności, ciągle wierzył, że jego żona robi po prostu to, co najlepsze dla zdrowia.

lifebuzz.com
lifebuzz.com

Kolejnym krokiem ku podejrzeniom stały się częste wyjazdy kobiety poza miasto do sklepów. Choć i to nadzwyczaj ufny małżonek tłumaczył zamiłowaniem żony do zakupów.

W końcu nadszedł czas rozstania

Gorące pożegnanie rozwiało jednak z umysłu kochającego męża wszystkie kiełkujące podejrzenia… i wyjechał z żalem w sercu zostawiając swoją ukochaną, cudowną żonę.

Okropnie za nią tęsknił…

lifebuzz.com
lifebuzz.com

Pewnego dnia stało się jednak coś bardzo dziwnego i zupełnie nieoczekiwanego. Do żołnierza zatelefonowała matka kobiety, wyzywając go od najgorszych.

Okazało się, że według swojej własnej żony jest gejem!

Oczywiście było to nieprawdą, zmyśloną przez kobietę na potrzebę usprawiedliwienia przed rodziną swoich licznych romansów.

Niewierna żona stwierdziła przed najbliższymi, że jej mąż okazał się być gejem, dlatego ona może sypiać z kim tylko chce…

lifebuzz.com
lifebuzz.com

Kiedy doszło do konfrontacji między małżonkami, kobieta wyznała, że odkąd poznała swojego męża spała aż z 60 facetami.

Okazało się też, że jest w ciąży i sama nie wie z kim dokładnie, choć na pewno nie ze swoim mężem.

Mężczyzna niezwłocznie złożył papiery rozwodowe, chcąc, aby sąd orzekł rozwód z wyłącznej winy kobiety.

lifebuzz.com
lifebuzz.com

Jednak i w sądzie kobieta kłamała…

Wparła wszystkim, że w ciąży jest z mężem i nie zgodziła się na przeprowadzenie testów na ojcostwo…

Na kolejnej rozprawie adwokat mężczyzny zasypał ją jednak gradem pytań w bardzo krótkim czasie. Kobieta kompletnie zaplątała się w zeznaniach i cała prawda wyszła na jaw.

Została z niczym… Bez domu, bez pieniędzy, bez miłości, bez rodziny i bez ojca dziecka…

lifebuzz.com
lifebuzz.com

Nie warto oszukiwać innych, bo prawda może wyjść na jaw, nawet przez maleńki przypadek…

Może Cię zainteresować

zamknij