×

Przeglądał okolice na Google Maps. Gdy zdjęciu zobaczył żonę, rozwiódł się z nią

Google Street View to nic innego, jak funkcja Google Maps i Google Earth, która zapewnia panoramiczne widoki z poziomu ulicy i pozwala użytkownikom na wyświetlanie wybranych części świata. Dzisiaj jest tak popularny, że korzystają z niego ludzie na całym świecie. Kto by jednak pomyślał, że serwis, a raczej to, co można na nim zobaczyć, może stać się… przyczyną rozwodu?! A jednak – ten mężczyzna nie mógł uwierzyć własnym oczom, kiedy zobaczył to zdjęcie.

Zdjęcie, które zwróciło jego uwagę

Mężczyzna szukał najlepszej drogi na dotarcie do popularnego mostu w Limie w stolicy Pery za pośrednictwem Google Street View. W pewnym momencie na jednym ze zdjęć zamieszczonych na serwisie, które zostało zrobione jeszcze w 2013 roku, zauważył „znajomą”.

Kobieta, która wyglądała niemal identycznie, jak jego żona

Fotografia, która zwróciła uwagę obserwatora, przedstawia siedzącą na ławce kobietę. Kobietę, która głaszcze po głowie leżącego obok mężczyznę. Widoczna na zdjęciu pani ubrana jest w biały, rozpinany sweterek, dżinsy i buty na obcasie. Niepokojący wydawał się być fakt, że jej kreacja była dokładnie taka sama, jak od czasu do czasu nosiła jego żona. Przypadek? Szybko okazało się, że niestety nic z tych rzeczy.

CEN/Google Maps

Niestety, sprawdziły się jego obawy

Kiedy mężczyzna przyjrzał się fotografii dokładnie, był już przekonany, że znajduje się na niej jego żona. Chwilę później pokazał zdjęcie swojej ukochanej i zarzucił jej, że jest wobec niego niewierna. Kobieta przyznała się do zdrady i romansu z innym mężczyzną. Jak donoszą lokalne media, para rozwiodła się jakiś czas później.

CEN/Google Maps

Zdjęciem podzielił się z innymi. Internauci byli bezlitośni

Zdruzgotany mężczyzna podzielił się zdjęciami w mediach społecznościowych. Internauci błyskawicznie skrytykowali zachowanie kobiety za to, że nie była z nim szczera i powiedziała o wszystkim dopiero, gdy została przyłapana na gorącym uczynku. Wielu z nich komentowało, że „kłamstwo ma krótkie nogi”, a „świat jest zbyt mały” żeby coś takiego mogło się ukryć. Coś w tym z pewnością jest.

CEN/Google Maps

Serwis, który już nie raz zaskoczył swoich obserwatorów

Pojazdy Google Street View, a w tym samochody, motocykle i skutery śnieżne, robią zdjęcia na całym świecie dzięki aparatom, które są w stanie robić fotografie w zakresie 360 stopni. Taka opcja doprowadziła do tego, że na zdjęciach serwisu możemy znaleźć wiele zabawnych, dziwacznych, a także przykrych momentów. Możemy zaliczyć do nich chociażby parę, która uprawiała seks w samochodzie, napad z bronią w Afryce Południowej, mężczyznę, który prawdopodobnie uciekł z więzienia czy setki osób w maskach gołębi w Japonii. Niektóre z nich i wiele innych zobaczycie tutaj.

Czym jeszcze Google Street View nas zaskoczy?

Może Cię zainteresować

zamknij