×

3 miesiące po tym, jak straciła dziecko, jej brzuch zaczyna rosnąć. Wtedy USG ujawnia szokującą prawdę

Utrata dziecka to największa tragedia dla każdego rodzica. Z tym trudnym przeżyciem musiała zmierzyć się również Sadie Brittle i jej mąż, Gary. Kobieta spodziewała się kolejnego dziecka. Niestety po kilku tygodniach okazało się, że to ciąża pozamaciczna. Sadie straciła dziecko.

Aby zapomnieć o traumatycznych przeżyciach, kobieta poświęciła się pracy i wychowywaniu starszej córki Summer. Po 3 miesiącach zdecydowała się na małe wakacje. To właśnie wtedy zauważyła, że jej ciało się zmienia. Jej brzuch się powiększał. Sadie myślała początkowo, że to skutek uboczny zabiegu, który miała kilka miesięcy temu. Ponownie odwiedziła swojego lekarza, który przekazał jej niesamowite wieści.

Sadie Brittle i jej rodzina byli załamani, kiedy po 8 tygodniach ciąży, kobieta straciła dziecko.

zaskakujaca-ciaza-1

Maleństwo zaczęło rozwijać się w jednym z jajowodów, powodując komplikacje, które doprowadziły do jego pęknięcia. Podczas operacji, ciąża musiała zostać usunięta.

Po trzech miesiącach stało się coś niesamowitego. Sadie zauważyła, że jej brzuch się powiększa. Wtedy też lekarz potwierdził coś, co wydawało się zupełnie niemożliwe. Kobieta była w ciąży.

Hide and seek baby

Okazało się, że Sadie spodziewała się bliźniaków. Po wielkiej tragedii i stracie dziecka, 2 maluszek rozwijał się prawidłowo w jej łonie.

Hide and seek baby

Sadie w końcu została mamą. Na świecie, w wyniku cesarskiego cięcia, pojawił się Teddie.

Hide and seek baby

Przez krwotok powstały po pęknięciu jajowodu, lekarze nie zauważyli 2 płodu podczas USG.

Hide and seek baby

Pojawienie się na świecie ślicznego maleństwa było największym i najwspanialszym cudem dla całej rodziny.

Hide and seek baby

Jeśli historia tej rodziny poruszyła Twoje serce, koniecznie udostępnij ją dalej!

Może Cię zainteresować

zamknij