×

Na znalezieniu pytona można nieźle zarobić. Suma zależy od postawionej kwoty

Poszukiwaniami pytona tygrysiego w okolicach Warszawy żyje cała Polska. Do akcji włączył się nawet sam detektyw Rutkowski. Teraz postanowiono też dać ludziom szansę zarobienia na tym. Jeśli myślicie, że musicie iść nad Wisłę i łapać gada, to jesteście w błędzie… Żeby to zrobić nie trzeba się nawet ruszać z domu!

Bukmacherzy w akcji!

Poszukiwaniami pytona tygrysiego zainteresowali się również…bukmacherzy. Na stronie Totalbet.pl pojawiły się specjalne zakłady związane z poszukiwanym wężem. Dlatego bez wychodzenia z domu można zarobić naprawdę niezłą sumkę.

Dwa zakłady do wyboru

Na stronie Totalbet.pl do wyboru mamy dwa zakłady związane z poszukiwaniami pytona tygrysiego. Pierwszy z nich dotyczy tego, czy wąż zostanie odnaleziony do 20 lipca 2018 roku. Tu za każdą postawioną złotówkę zyskujemy 5 kolejnych. Z kolei drugi, który notowany jest dużo wyżej, związany jest z detektywem Krzysztofem Rutkowskim. Gracze muszą wytypować, czy nasz bohater narodowy schwyta niebezpiecznego gada, a później na swoim profilu na Facebooku umieści z nim zdjęcie. W tym przypadku za 1 złoty otrzymamy aż 10 złotych.

Próbujecie szczęścia? ?

Może Cię zainteresować

zamknij