×

Zaginął 13-letni Kuba z Płocka. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach

Zaginął 13-letni Kuba Janiszewski. Chłopiec wyszedł z ostatniego miejsca pobytu i od tamtej pory z nikim się nie kontaktował. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach i pilny kontakt osób, które mogą pomóc w odnalezieniu nastolatka.

Zaginął 13-letni Kuba

Z informacji przekazanych przez Policję wynika, że 13-letni Kuba Janiszewski z Płocka w poniedziałek (18 stycznia) po południu wyszedł z ostatniego miejsca, w którym przebywał i już do niego nie wrócił. Chłopiec nie nawiązał do tej pory kontaktu z rodziną.

Rzeczniczka płockiej policji mł. asp. Marta Lewandowska podała rysopis zaginionego. 13-letni chłopiec ma około 155 centymetrów wzrostu, szczupłą budowę ciała oraz włosy blond, krótkie:

Ubrany był w kurtkę z ortalionu w kolorze ciemnej zieleni, spodnie dresowe koloru granatowego, buty sportowe koloru czarnego, jasną bluzę z kapturem.

Policja prosi o pomoc

We wtorek (19 stycznia) 13-latka widziano rzekomo na ulicach Płocka. Niestety świadek powiadomił policję o tym fakcie dopiero po kilku godzinach, przez co funkcjonariuszom nie udało się zlokalizować chłopca.

Apelujemy, aby niezwłocznie informować o wszelkich sygnałach, które pomogą w ustaleniu miejsca przebywania zaginionego nastolatka. Policjanci sprawdzili już kilkanaście miejsc możliwego przebywania chłopca, rozpytują kolejnych świadków

– podano w policyjnym komunikacie.

Ktokolwiek widział zaginionego nastolatka lub zna miejsce jego pobytu, proszony jest o zgłoszenie tego na Komendzie Miejskiej Policji w Płocku. Numery tel.: 47 70 516 00 lub 47 70 516 01 albo numer alarmowy 112.

Źródła: wiadomosci.radiozet.pl, www.onet.pl, wydarzenia.interia.pl
Fotografie: Facebook (miniatura wpisu), Twitter

Może Cię zainteresować