×

Brutalne zabójstwo Polki w Berlinie! Mordercy umieścili jej ciało w śpiworze i nosili ze sobą

Niemieckie media poinformowały, że miało miejsce zabójstwo Polki w Berlinie. Mordercy umieścili jej ciało w śpiworze i nosili ze sobą!

Zabójstwo Polki w Berlinie

10 lutego niemiecka policja otrzymała zgłoszenie, że w dzielnicy Mitte w Berlinie dwóch mężczyzn zachowuje się podejrzanie. Nosili ze sobą śpiwór, który wydawał się nader ciężki i nieporęczny. Gdy funkcjonariusze zjawili się na miejscu wspomnianych podejrzanych nie było, za to pozostał śpiwór na chodniku.

Gdy zajrzeli do środka, doznali szoku – znajdowały się tam zwłoki 53-letniej kobiety pochodzącej z Polski! Nie podano w jaki sposób zginęła. Wiadomo natomiast, że obrażenia ciała wskazywały na brutalność ze strony oprawców.

Zabójcy najwyraźniej nie wiedzieli, co zrobić z ciałem. Na pobliskim placu zabaw odkryto wykopany dół, najpewniej wykonany przez sprawców morderstwa.

Ujęto potencjalnych sprawców

Krótko po znalezieniu ciała aresztowano dwóch mężczyzn w pobliżu miejsca zdarzenia. Następnie przewieziono ich do aresztu na przesłuchanie. Jak podaje Berliner Zeitung podejrzani to Polacy wieku 35 oraz 42 lat.

Motyw morderstwa nie jest znany, nie podano personaliów zamordowanej kobiety. Policja nie potwierdziła jeszcze, czy to oni faktycznie stoją za zbrodnią na Polce. Według relacji mieszkańców kobieta była bezdomna i zamieszkiwała pobliski pustostan lub pusty magazyn. Nie jest wiadome, czy miała rodzinę w kraju.

Policja obecnie prowadzi śledztwo mające ustalić powód zabójstwa 53-latki

*Zdjęcia mają charakter poglądowy
Źródła: www.berliner-zeitung.de, natemat.pl, www.fakt.pl, wiadomosci.radiozet.pl
Fotografie: Pixabay (miniatura wpisu), Pixabay

Może Cię zainteresować