×

Maciej Stuhr krótko podsumował wypowiedź naszego prezydenta. Pod wpisem dosłownie zawrzało

Maciej Stuhr to znany wszystkim polski aktor filmowy i teatralny, który słynie również z krytycyzmu wobec aktualnie rządzącej partii i vice versa. Potwierdzeniem tych słów jest z pewnością wypowiedź aktora na Facebooku, która bardzo szybko zdobył ponad 35 tysięcy lajków i ponad 2 tysiące udostępnień!

Kiedy prezydent Andrzej Duda pogrzebał nadzieje obrońców sądów i wyznał, że podpisze ustawy o Krajowej Radzie Sądownictwa oraz o Sądzie Najwyższym, w sieci dosłownie zawrzało. Jego wypowiedź zaczęli komentować dosłownie wszyscy – politycy, publicyści, celebryci, ale to komentarz Macieja Stuhra zasługuje na szczególną uwagę. Co takiego napisał aktor?

Zdania na temat wypowiedzi Macieja są podzielone – jednym się to spodobało, innym nie. Oto wpisy, które możemy zaliczyć do bardziej kulturalnych.

Niby wykształcony, niby inteligentny ale jednak Stuhr, Panie Macieju proszę się zająć tym w czym jest pan dobry, a nie bawić się w „polityczny” głos ludu – pisze ktoś w jednym z komentarzy.

Jest Pan zwykłym aktorem do którego Pan Prezydent na pewno ma szacunek. Od każdego obywatela każdego kraju należy się szacunek dla władz państwowych! A żarty z lodami może Pan sobie opowiadać koleżankom ze sceny – czytamy pod wpisem.

Skąd taka wypowiedź Stuhra?

Jak sam kiedyś stwierdził, jest osobą, która nie potrafi milczeć, dlatego kiedy coś mu przyjdzie na myśl, zawsze zabiera głos – szczególnie w odniesieniu do tematów politycznych.

Może Cię zainteresować

zamknij