×

Policja znalazła zakneblowaną 9-latkę w wersalce. Została brutalnie wykorzystana

Takiego horroru nie chce przeżyć żaden rodzic. Policja w Gorzowie Wielkopolskim otrzymała zgłoszenie, że w jednym z mieszkań w wersalce znajduje się zgwałcona 9-latka. Policja zaczęła poszukiwania w niedzielę 24-latka, u którego dziewczynka przebywała.

Dziecko wymagało natychmiastowej pomocy. Po przewiezieniu do szpitala przeszła operację. Miała liczne obrażenia

Do tragedii miało dojść w bloku przy ulicy Małopolskiej w Gorzowie Wielkopolskim. 9-latka przebywała tam od soboty pod opieką 24-latka, który był znajomym jej mamy. W niedzielę w okolicach godziny 10:00 młody mężczyzna przekazał informację, że nie może znaleźć dziewczynki, bo najprawdopodobniej ta mu uciekła.

Zaczęły się poszukiwania dziecka. 14-letni brat z 17-letnim kolegą szukali 9-latki. W końcu dotarli do mieszkania 24-latka

Cała sytuacja wydawała im się mocno podejrzana, dlatego też wezwali policję, aby ta dokładnie przeszukała mieszkanie mężczyzny. Nadkomisarz Marcin Maludy, rzecznik lubuskiej policji, powiedział, że faktycznie w środku znajdowała się dziewczynka.

9-latka była zamknięta w wersalce. Dziewczynka była związana i zakneblowana

9-latka miała szereg poważnych obrażeń i niezbędna była hospitalizacja i operacja. Rozpoczęły się poszukiwania 24-latka, który zdążył zbiec. Podejrzewa się go o wykorzystanie dziecka, dlatego znalezienie mężczyzny było dla wszystkich priorytetem.

Na szczęście z niedzieli na poniedziałek ktoś go zauważył. Dzięki szybkiej akcji policji mężczyzna został ujęty

Policja cały czas czeka na wnikliwy opis obrażeń dziecka. Wstępnie do opinii publicznej przeciekła informacja o brutalnym gwałcie. Jeśli to prawda, miejmy nadzieję, że 24-latek usłyszy odpowiednią karę za swój czyn.

_______________________________
*Zdjęcie ma charakter poglądowy

Polecane

Może Cię zainteresować