×

Która z tych twarzy wygląda na szczęśliwszą? Odkryjesz prawdę na temat działania Twojego mózgu

Mózg człowieka podzielony jest na dwie półkule. U większości z nas dominująca jest jedna z nich. To, która dominuje u Ciebie, zdradza Twój wybór. Jesteś ciekawy co to oznacza?

Jeszcze raz przyjrzyj się obrazkowi:

To która z nich wydaje Ci się szczęśliwsza?

TWARZ A

Jeśli wskazałeś tę twarz, to prawdopodobnie Twoja lewa strona mózgu jest dominująca. Oznacza to, że jesteś osobą praktyczną. Decyzje, które podejmujesz są dobrze przemyślane i bardzo rozsądne. Twój mózg zawsze wygrywa z Twoim sercem. Masz bardzo logiczne podejście do wszystkiego i zawsze analizujesz sytuację pod każdym kątem. Nie dokonujesz pochopnego osądu. Zanim podejmiesz jakiś krok, jesteś do niego świetnie przygotowany.

TWARZ B

W tym przypadku Twoja prawa półkula mózgu jest bardziej dominująca. Oznacza to, że we wszystkim, co robisz, jest miejsce na odrobinę kreatywności. Uwielbiasz oryginalność. Jesteś osobą, która nie ma problemów w kontaktach z ludźmi i wyrażaniu siebie. Przy swoich decyzjach i wyborach zawsze kierujesz się sercem. Jesteś optymistą, który z najgorszej sytuacji potrafi wyjść cało. Wszystko dzięki wspomnianej kreatywności i zaradności.

To jak? Lewa czy prawa?

Polecane

Może Cię zainteresować