×

Internauci są pewni, że „TzG” jest ustawiony. Mają na to swoje dowody

Najnowsza edycja „Tańca z gwiazdami” budzi wyjątkowo wielkie emocje. Początkowo już sama lista uczestników była szeroko komentowana w Internecie. Później występy taneczne Justyny Żyły i komentarze jury wywołały prawdziwą burzę medialną. Teraz widzowie programu są przekonani, że show jest ustawione.

Cotygodniowe eliminacje

W piątkowe wieczory możemy oglądać celebrytów i ich zmagania na parkiecie. Co tydzień z programu odpada jedna para. Chociaż jury komentuje i ocenia ich występy taneczne, to tak naprawdę widzowie decydują, kto powinien opuścić dany odcinek. Czy aby na pewno?

Wątpliwe głosowanie

Para z najmniejszą ilością głosów musi pożegnać się z programem. Dlatego trzeba wysyłać SMS’y na swoich faworytów. Jednak internauci mają sporo wątpliwości, czy oddany przez nich głos ma faktyczny wpływ na wynik głosowania. Uważają, że „Taniec z gwiazdami” jest ustawiony.

Dowody tych przypuszczeń

W ostatnim odcinku z programu odpadł Sebastian Stankiewicz, który trenował z tancerką Janji Lesar. Najmniejszą ilość punktów od jury otrzymali ponownie Żyła i Barański. Była żona skoczka narciarskiego wyraźnie odstaje od pozostałych uczestników tanecznego show, ale z nieznanych przyczyn ciągle pozostaje w programie. To jest właśnie dowód dla wielu internautów, że TzG jest ustawiony.

Widzowie nie zgadzają się z werdyktem

Fani wyrazili swoje niezadowolenie z rzekomej decyzji widzów. Nie mogą zrozumieć tego werdyktu. Ich zdaniem to niemożliwe, aby w programie ciągle pozostawała osoba, która kompletnie nie potrafi tańczyć.

Opinie widzów

Według internautów „Taniec z gwiazdami” jest ustawiony i to producenci w rzeczywistości odpowiadają za to, kto ma odpuścić program. Prawdopodobnie dlatego, aby przyciągnąć nowych telewidzów żenującymi pokazami tanecznymi Justyny Żyły.

Poniżej kilka z komentarzy:

Osoba, która wkładała w taniec oraz treningi całego siebie odpada, a taka Justynka przechodzi bez problemu. Żenada

Wszystko ustawione i zrobione pod publikę. Żyła budzi kontrowersje, to ja zostawiają, a świetnych odrzucają

To największy przekręt w historii

Taniec z gwiazdami to ściema. Nie wysyłajcie smsów, szkoda waszego czasu

Co o tym myślicie?

Może Cię zainteresować

zamknij