×

Z daleka zobaczyła przerażoną dziewczynkę. Natychmiast do niej podbiegła

13-letnia Jayme Closs zaginęła 15 października, gdy jej rodzice zostali zastrzeleni. Podejrzewano wówczas, że dziewczyna została uprowadzona. Przez trzy miesiące trwały poszukiwania dziewczynki. Wszyscy pragnęli tylko jednego – tego, aby uchwycić porywacza i ocalić Jayme.

Po wielu miesiącach w końcu nastąpił przełom. 13-latka uciekła z miejsca, w którym była przetrzymywana

Zziębniętą, przerażoną i wygłodzoną dziewczynkę nad ranem w miejscowości Gordon znalazła kobieta, która wyszła z psem. Dziewczynka uciekła spod rąk 21-letniego oprawcy. Bardzo szybko Jake Patterson został zatrzymany.

Jeanne Nutter, która znalazła dziewczynkę, powiedziała, że 13-latka nie miała ciepłych ubrań i drżała ze strachu

Jayme wyszeptała do kobiety: „Zostałam porwana, uciekłam i nie wiem, gdzie jestem. Potrzebuję pomocy”. Nutter z dziewczynką poszły natychmiast do najbliższego domu, aby wezwać pomoc. Powiedziała nam, że „Ta osoba, która mnie porwała, zabiła moich rodziców”.

Wezwano policję, sporządzono portret pamięciowy, dzięki czemu szybko zatrzymano mężczyznę. Jayme Patterson został zatrzymany i aresztowany pod zarzutem umyślnego zabójstwa i porwania. Dziewczynką zajęła się ciocia, gdy 13-latka wyszła ze szpitala. Kobieta w publicznym oświadczeniu napisała, że w końcu może spać spokojnie, gdy widzi Jayme bezpieczną.

Śledczy są przekonani, że Patterson działał sam, ale mają wiele wątpliwości związanych z morderstwem i przetrzymywaniem dziewczynki

Czekamy na dalsze ustalenia w tej dramatycznej historii.

*Zdjęcie główne ma charakter poglądowy

Polecane

Może Cię zainteresować