×

Maja Sablewska zrobiła kuszące zdjęcia swojego ukochanego. Wojtek jest nagi

Ukochany Mai Sablewskiej pozował do odważnych zdjęć. Gorące fotki wylądowały na Instagramie. Tak para spędza wakacje w Grecji.

Maja Sablewska i Wojtek Mazolewski

Związek Mai Sablewskiej i Wojciecha Mazolewskiego przechodził wiele wzlotów i upadków. Była agentka gwiazd i muzyk zaczęli spotykać się w 2011 roku. Od tamtej pory byli uważani za jedną z najlepiej dobranych par polskiego show-biznesu. Chętnie pokazywali się na branżowych imprezach. Nie brakowało też wspólnych zdjęć w mediach społecznościowych.

Po kilku latach pojawiła się informacja o ich rozstaniu. W jednym z wywiadów z 2017 roku, Sablewska wyznała:

Wiele razy podejmowałam decyzje o rozstaniu z mężczyznami, a przyjaciółmi czy partnerami biznesowymi. Wiadomo, że najtrudniejsze rozstania to te, gdzie jest miłość. Ale jeszcze trudniej, kiedy zdajesz sobie sprawę, że kogoś kochasz, ale nie potrafisz z nim żyć. Wtedy trzeba podjąć decyzję, żeby nie niszczyć życia sobie i drugiej osobie.

Widocznie jednak stara miłość nie rdzewieje. Na początku 2020 roku stylistka i muzyk wrócili do siebie. Ostatnio wspólnie spędzali wakacje w Grecji. Nie obyło się bez gorących zdjęć.

Ukochany Mai Sablewskiej na kuszących zdjęciach

W mediach społecznościowych zakochanych można zobaczyć wiele bajecznych widoków i błogich ujęć ze wspólnych wakacji. Ostatni post Mazolewskiego trochę zaskoczył internautów. Muzyk pozował do zdjęć leżąc w hamaku… nago. Zdjęcia zrobiła sama Maja Sablewska, co uwieczniła na InstaStories.

Kalimera? Jeszcze chwila na odpoczynek i zaraz ruszamy z koncertami. WMQ zagra tam gdzie nas jeszcze nie było. Serdecznie zapraszam. Miłego dnia.

– podpisał zdjęcia muzyk, po czym dodał terminy zbliżających się koncertów.

Post skomentowała także Maja:

Będę na wszystkich.

Widocznie między Mają Sablewską i Wojciechem Mazolewskim na nowo odżyło gorące uczucie. Życzymy powodzenia!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Wojtek Mazolewski (@wojtekmazolewski)

Źródła: www.plotek.pl, www.rmfmaxxx.pl, plejada.pl
Fotografie: Instagram

Polecane

Może Cię zainteresować